کنترلرهای جدید Nacon برای ایکس باکس و xCloud معرفی شدند

کنترلرهای جدید Nacon برای ایکس باکس و xCloud معرفی شدند

شرکت Nacon امروز کنترلرهای جدیدی برای کنسول ایکس باکس و گوشی‌های اندروید معرفی کرد که دو مدل آن‌ها با ایکس باکس سری ایکس و سری اس و کامپیوتر کار می‌کنند.

در طول چند ماه گذشته شاهد معرفی لوازم جانبی مختلفی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و سری اس بودیم. امروز هم شرکت Nacon چهار کنترلر بازی جدید برای کنسول‌های ایکس باکس و گوشی‌های اندروید برای استفاده در سرویس xCloud رونمایی کرد. براساس اطلاعات منتشرشده این کنترلرها اوایل سال ۲۰۲۱ راهی بازار خواهند شد.

سری MG-X 

دو محصول اول این شرکت مناسب برای تجربه بازی‌های ابری روی سرویس xCloud است. سرویس xCloud بخشی از سرویس Xbox Game Pass Ultimate است که به بازیکنان امکان تجربه بازی‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰ و نسل اول ایکس باکس به‌صورت ابری می‌دهد. این شرکت دو مدل کنترلر جدید را دراختیار گیمرها قرار می‌دهد. یکی MG-X نام دارد که بسیار جمع‌وجور است و دیگری MG-X Pro است که کاملا شبیه به کنترلر اصلی ایکس باکس طراحی شده و راحت‌تر می‌توان از آن استفاده کرد.

کنترلر nacon برای اندروید

کنترلر nacon برای اندروید

Revelution X

کنترلر بعدی که Revolution X نام دارد یک کنترلر بسیار رده‌بالا در میان محصولات Nacon به‌حساب می‌آید. درواقع این کنترلر بازیکنان بسیار حرفه‌ای را هدف قرار داده و برای استفاده به‌همراه ایکس باکس سری ایکس و سری اس، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی مناسب است. این کنترلر طراحی بسیار راحتی دارد و می‌تواند به‌راحتی آن را شخصی‌سازی و دکمه‌ها را طوری تنظیم کرد که بتوان در بازی عملکرد بهتری داشت. این کنترلر جدید دکمه Share هم دارد تا بتواند روی ایکس باکس سری ایکس و سری اس بهتر عمل کند.

کنترلر nacon برای ایکس باکس سری ایکس

کنترلر nacon برای ایکس باکس

Pro Compact

کنترلر Pro Compact بیشتر برای بازی‌های معمولی ساخته شده است؛ اما حس یک کنترلر حرفه‌ای را به ‌همراه دارد. این کنترلر ابعاد کوچک‌تری در مقایسه با Revolution X دارد و راحت‌تر در دست قرار می‌گیرد. قابلیت شخصی‌سازی این کنترلر کمتر از مدل قبلی است؛ اما می‌توان دکمه‌ها را برنامه‌ریزی کرد و میزان حساسیت دکمه‌های ماشه را تغییر داد. اگر دست‌های کوچکی دارید این کنترلر انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. کنترلر Pro Compact در رنگ‌های سفید و مشکی راهی بازار خواهد شد.

کنترلر nacon برای PC

کنترلر nacon برای PC

منبع AndroidCentral

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید