ماد جدید ماینکرفت امکان اجرای ویندوز 95 را روی آن فراهم می‌کند

ماد جدید ماینکرفت امکان اجرای ویندوز 95 را روی آن فراهم می‌کند

ماد جدیدی برای ماینکرفت طراحی شده که ازطریق آن می‌توانید ویندوز ۹۵ را در بازی اجرا کنید؛ نکته‌ی جالب این است که فردی توانسته بازی Doom را ازطریق رایانه‌ی داخل ماینکرفت اجرا کند.

ماینکرفت یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تاریخ است که دنیایی پویا دارد و حتی پس از گذشت این همه سال به‌طور کامل از پتانسیل‌های آن باخبر نیستیم. به‌نظر می‌سد هرچه زمان می‌گذرد، کاربران بهتر از قبل می‌توانند از پتانسیل‌های دنیای ماینکرفت برای خلق لحظات لذت‌بخش بهره بگیرند. اگر مدت‌ها است می‌خواهید رایانه‌ی مجهزبه ویندوز ۹۵ را درون بازی ماینکرفت قرار دهید به‌گونه‌ای‌که رایانه‌ی موردبحث به‌خوبی کار کند، اکنون بهترین زمان است.

به‌تازگی ماد VM Computers جدیدی برای بازی ماینکرفت خلق شده است که به کاربران امکان می‌دهد قطعات رایانه را از ماهواره‌ای که اطراف دنیای بازی می‌چرخد سفارش دهند. با قطعاتی که به این روش سفارش می‌دهید می‌توانید رایانه‌‌ای شخصی بسازید که از سیستم‌عامل ویندوز ۹۵ و چند سیستم‌عامل دیگر استفاده می‌کند. ماد جدید بازی ماینکرفت از نرم‌افزار ماشین مجازی رایگان و متن‌باز VirtualBox استفاده می‌کند تا توانایی اجرای سیستم‌های عاملی نظیر ویندوز ۹۵ را داشته باشد. در بازی ماینکرفت به‌سادگی کیس رایانه را روی میز می‌گذارید و از آن برای ساخت هارد درایوهای مجازی به‌منظور نصب سیستم‌عامل از فایل ISO استفاده می‌کنید.

اجرای Doom در ویندوز 95 داخل بازی ماینکرفت

به‌لطف ماد جدید می‌توانید Doom را روی رایانه‌ی مبتنی‌بر ویندوز ۹۵ داخل ماینکرفت نصب و اجرا کنید

همانطور که می‌شد انتظار داشت، اعضای جامعه‌ی ماینکرفت آزمایش روی ماد جدید VM Computers را آغاز کرده‌اند تا از تمامی پتانسیل آن در داخل بازی استفاده کنند. یکی از کاربران خلاق ماینکرفت ویدئویی در ردیت منتشر کرده که در آن شاهد اجرای بازی DOOM در رایانه‌ی داخل ماینکرفت هستیم. قطعا طی روزهای آینده شمار بیشتری از کاربران ماینکرفت شروع‌به کار با ماد جدید خواهند کرد و شاهد نتایج جالب‌تری خواهیم بود؛ به‌خصوص زمانی که مردم بتوانند چندین رایانه‌ی شخصی که دارای سیستم‌های عامل مختلف هستند را درون دنیای ماینکرفت بسازند. به‌لطف ماد جدید می‌توانید ازلحاظ تئوری ماینکرفت را ازطریق رایانه‌ی داخل خود ماینکرفت، بازی کنید. 

اجرای ویندوز ۹۵ و بازی DOOM در داخل ماینکرفت اتفاق بسیار جالبی است. پیش‌تر شاهد اجرای ویندوز ۹۵ روی ایکس‌باکس وان، اپل واچ و حتی اپلیکیشن ویژه‌ای که می‌توانید همین حالا آن را روی مک OS، ویندوز و لینوکس دانلود کنید بوده‌ایم. ماینکرفت توانایی اجرای بازی‌هایی مثل Crysis را هم دارد؟ با گذر زمان متوجه خواهیم شد.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی در رابطه با اجرای ویندوز ۹۵ در بازی ماینکرفت دارید؟

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده