۲۰ بازی جدید به گوگل استیدیا می‌آیند

۲۰ بازی جدید به گوگل استیدیا می‌آیند

بر اساس اعلام رسمی گوگل، استیدیا در ماه‌های پیش‌رو قرار است میزبان ۲۰ بازی جدید شود که در ژانرهای مختلف جای می‌گیرند و می‌توانند شما را سرگرم کنند.

استیدیا (Google Stadia) سرویس استریم بازی گوگل است که با اتکا بر فضای ابری کار می‌کند و با وعده‌های بزرگ شروع‌به فعالیت کرد؛ با این‌حال بررسی‌ها نشان می‌دهد میزان استقبال از استیدیا کمتر از حد انتظار بوده. گوگل برای این‌که توجه افراد بیشتری را به‌سمت استیدیا جلب کند، همواره در حال بهبود این سرویس است. اهالی مانتین‌ویو به‌تازگی رویدادی آنلاین تحت عنوان استیدیا کانکت (Stadia Connect) برگزار و در جریان آن نام ۲۰ بازی جدید را اعلام کردند. بر اساس اعلام گوگل، بازی‌های موردبحث به‌مرور زمان از اکنون تا ژانویه‌ی ۲۰۲۱ (دی و بهمن ۱۳۹۹) به سرویس استیدیا اضافه خواهند شد.

بر اساس اعلام گوگل، بازی‌های جدید استیدیا شامل موارد زیر هستند (با کلیک روی نام هر بازی، می‌توانید تریلر آن را در یوتیوب مشاهده کنید):

فهرست بازی‌های جدید گوگل استیدیا
نام بازیوضعیت انتشار
One Hand Clapping هم‌اکنون در دسترس است
فصل هشتم PUBG ۳۰ ژوئیه (۹ مرداد)
Serious Sam 4اوت (مرداد و شهریور)
PGA Tour 2K21۲۱ اوت (۳۱ مرداد)
Super Bomberman R Onlineپاییز ۲۰۲۰
NBA 2k21پاییز ۲۰۲۰
Sekiro: Shadows Die Twiceپاییز ۲۰۲۰
Dead by Daylightسپتامبر (شهریور و مهر)
Hitman۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)
Hitman 2 ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)
Hitman 3ژانویه ۲۰۲۱ (دی و بهمن)
WWE 2K Battlegrounds ۱۸ سپتامبر (۲۸ شهریور)
Hello Neighbor۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور)
Outridersتعطیلات ۲۰۲۰
Hello Neighbor: Hide & Seekتعطیلات ۲۰۲۰

گوگل در جریان برگزاری رویداد آنلاین استیدیا کانکت، تریلرهای دیگری را نیز منتشر کرد که شامل تریلر معرفی بازی Outcasters، تریلر هنگام‌عرضه‌ی بازی Orcs Must Die! 3 و تریلر هنگام‌عرضه‌ی بازی The Elder Scrolls Online می‌شوند.

بر اساس اعلام رسمی، شرکت Splash Damage قصد دارد بازی Outcasters را به‌صورت انحصاری فقط برای سرویس استیدیا در دسترس قرار دهد. همچنین شرکت‌هایی مثل Harmonix Supermassive Games و Uppercut Games نیز از کار روی بازی برای استیدیا خبر داده‌اند. برای مشاهده‌ی خلاصه‌ی کنفرانس گوگل استیدیا، اینجا کلیک کنید.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی در این زمینه دارید؟

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده