مایکروسافت ماه ژوئیه رویدادی برای رونمایی ایکس باکس سری ایکس برگزار می‌کند

پنج‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
مطالعه 2 دقیقه
گزارش‌های منتشرشده از احتمال برگزاری رویداد جدید مایکروسافت در ماه ژوئیه برای رونمایی کنسول نسل آینده، یعنی ایکس‌باکس سری ایکس، خبر می‌دهند.
تبلیغات

در‌حالی‌که سونی درزمینه‌ی کنسول بازی نسل بعدی خود، پلی‌استیشن ۵، بسیار محتاطانه عمل و از درز کوچک‌ترین اطلاعات آن خودداری می‌کند، سران مایکروسافت اطلاعات بسیاری درباره‌ی کنسول نسل بعدی ردموندی‌ها، ایکس‌باکس سری ایکس، منتشر کرده‌اند.

نخستین‌بار این کنسول در رویداد The Game Awards سال ۲۰۱۹ دیده و از آن زمان به‌بعد، جزئیات بیشتری از این کنسول مایکروسافت منتشر شده است. حال طبق گزارشی تازه از Venture Beat، می‌توان در آینده‌ای نزدیک نگاه بسیار عمیق‌تری به این کنسول انداخت.

مقاله‌های مرتبط:

  درحال‌حاضر، می‌دانیم مایکروسافت مشغول تدارک رویدادی بزرگ در ماه ژوئیه است و انتظار می‌رود در آن، گیم‌پلی بازی‌های فرست پارتی کنسول جدید ردموندی‌ها رونمایی شود؛ بازی‌هایی که یکی از آن‌ها Halo Infinite است. ازآنجاکه ماه ژوئیه در تقویم رویدادها و اتفاق‌های تدارک دیده‌شده‌ی مایکروسافت فضایی نسبتا خالی محسوب می‌شود، می‌توانیم انتظار نوعی معرفی را در این بازه داشته باشیم. طبق ادعای Venture Beat، مایکروسافت احتمالا ۱۰ ژوئیه (۲۱ خرداد) رویدادی برگزار می‌کند که قرار است اطلاعات دقیق‌تری از ایکس‌باکس سری ایکس را دراختیار طرفداران قرار دهد. 

  با‌توجه‌به اینکه درحال‌حاضر نیز اطلاعات تقریبا کاملی درباره‌ی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس داریم، سخت است بخواهیم حدس بزنیم ردموندی‌ها چه نکات تازه‌ای برای رونمایی دارند. یکی از نکات شاید این باشد که بالاخره بتوانیم کنسول نسل بعدی مایکروسافت را در حال اجرای بازی‌ها ببینیم. اصولا در رویدادهای بزرگ مانند E3 که امسال به‌مشکل خورد و برگزار نشد، گیم‌پلی زنده از بازی‌های مختلف نمایش داده می‌شود که روی کنسول در حال اجرا هستند.

  یکی دیگر از احتمالاتی که می‌توان انتظار داشت، این است که مایکروسافت بخواهد بالاخره پروژه‌ی لاک‌هارت (Lockhart) را رونمایی کند؛ کنسولی که طبق شایعه‌های اخیر، احتمالا قرار است مدلی ارزان‌قیمت‌تر و کم‌توان‌تر از ایکس‌باکس سری ایکس باشد. آیا از دیدگاه شما نیز زمان معرفی این کنسول فرارسیده است؟ باید منتظر ماند و دید در ژوئیه چه اتفاقاتی قرار است رخ دهد و ردموندی‌ها چه شگفتانه‌هایی برایمان تدارک دیده‌اند.

  برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی و گیمینگ به سایت خبری زومجی سر بزنید.

  تبلیغات
  داغ‌ترین مطالب روز

  نظرات

  تبلیغات