آیا این بار افتخار معرفی مدل جدید پلی‌استیشن ۳ نصیب Tokyo Game Show می‌شود؟ [بروز شد]

آیا این بار افتخار معرفی مدل جدید پلی‌استیشن ۳ نصیب Tokyo Game Show می‌شود؟ [بروز شد]

چندی پیش و قبل از نمایشگاه Gamescom عکس‌هایی از مدل جدید پلی‌استیشن ۳ به بیرون درز کرد که بسیاری گمان کردند این بار هم سونی می‌خواهد مدل باریکتر و کوچکتر کنسول بازی خود را در آلمان معرفی کند.اما این اتفاق رخ نداد و آن عکس‌ها هم کم کم به فراموشی سپرده شدند, اما این شایعات دوباره جان تازه ای گرفته‌اند!

به تازگی یکی از فروشندگان آلمانی در اکانت فیس‌بوک خود ادعا کرده در ماه اکتبر مدل جدیدتر و باریکتر پلی ‌استیشن ۳ عرضه می‌شود. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، تا 2 هفته دیگر شاهد نسخه جدید پلی ‌استیشن ۳ خواهیم بود.جزئیات بیشتری در این باره انتشار نیافته و منبع خبرتنها اعلام کرده که مدل جدید حتی باریکتر از مدل PS3 Slim سونی است که البته جز این هم انتظاری نمی‌رود. مسئولین سونی آلمان هم در پاسخ به سایت Gamereactor از وجود چنین کنسولی اظهار بی اطلاعی کردند که البته این واکنش نیز امری طبیعی به نظر می‌رسد.

سونی بر خلاف مایکروسافت - که تقریبا تمام انرژی و توان خود را به نمایشگاه E3 لس آنجلس معطوف می‌کند - همواره سعی کرده برای نمایشگاه‌های دیگر در اروپا و ژاپن نیز حرفی برای گفتن داشته باشد و این بار شاید Tokyo Game Show محل معرفی مدل مدل جدید PS3 باشد.

به هر حال به برگزاری نماشگاه TGS2012 زمان زیادی باقی نمانده (20 تا 23 سپتامبر) و سونی هم در روز چهارشنبه کنفرانس اختصاصی خواهد داشت. باید صبر کرد و دید این بار سونی برای کاهش هزینه و ارزان شدن PS3 چه تمهیداتی اندیشیده و آیا می‌تواند قیمت کنسول خانگی خود را به 200$ برساند و فاصله کم خود را با خودرا با xbox 360 جبران کند!

بروزرسانی:

سونی امروز نسخه جدید کنسول بازی پلی‌استیشن ۳ را در توکیو گیم شو معرفی می‌کند.

PlayStation 3 New

این کنسول در ۲ رنگ زغالی تیره و سفید کلاسیک و با حافظه ذخیره سازی ۲۵۰ و ۵۰۰ گیگابایتی وارد بازار خواهد شد. نسخه مشکی این کنسول در ۴ اکتبر (۱۳ مهرماه) وارد بازار ژاپن می‌شود و کمی بعد از آن نیز نسخه سفید در ۲۲ نوامبر عرضه می‌گردد.

نسخه ۲۵۰ گیگابایتی کنسول جدید پلی‌استیشن ۳ در بازار جهانی با قیمت ۲۶۹ دلار و نسخه ۵۰۰ گیگاباتی با قیمت ۲۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده