زومجی: ۵ بازی که می‌توانید جایگزین Clash of Clans کنید

زومجی: ۵ بازی که می‌توانید جایگزین Clash of Clans کنید

بازی Clash of Clans یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل است و شاید بسیاری از شما نیز جزو بازیکنان حرفه‌ای آن باشید. این بازی مدت زیادی است که پیر و جوان را درگیر خود کرده و برای برخی، حتی تکراری شده باشد. زومجی در مقاله‌ای به معرفی ۵ بازی پرداخته که می‌توانند به خاطر شباهت‌ها و حتی مزیت‌هایشان نسبت به کلش آف کلنز، یک جایگزین خوب برای آن باشند.

حتی بسیاری از افرادی که علاقه‌ای به بازی‌های ویدیویی و به خصوص سبک استراتژی نداشتند، با همه‌گیر شدن Clash of Clans به این بازی رو آوردند و ماه‌ها درگیر آن شدند. شاید برای بسیاری از این افراد، تجربه‌ی بازی‌های هم سبک با Clash of Clans نیز جذاب باشد. این در حالی است که ممکنه بسیاری از بازی‌هایی که تجربه کرده‌اند در حد و اندازه‌های Clash of Clans نبوده و ترجیح دادند تا تجربه‌ی شگفت انگیز Clash of Clans را ادامه دهند. شاید هم هیچگاه فرصت این پیش نیامده تا در مورد بازی‌های مشابه اطلاعات کسب کنند و از بین آن‌ها گزینه‌های مناسبی را برای بازی کردن پیدا کنند. در این مقاله پنج بازی را به شما معرفی می‌کنیم که از نظر سبک و کیفیت، تا حدود زیادی در حد و اندازه‌های Clash of Clans هستند و می‌توانند جایگزین مناسبی برای بازی پرطرفدار سوپرسل باشند. مسلما بازی‌های دیگری نیز می‌توانستند در بین گزینه‌های پیشنهادی ما حضور داشته باشند، اما سعی بر این بود تا بهترین‌ها را به شما معرفی کنیم. بازی‌هایی که حتی در بعضی موارد، دارای کیفیت بهتری نسبت به Clash of Clans هستند. با زومجی و معرفی این بازی‌ها همراه باشید:‌

برای مشاهده کامل مطلب ۵ بازی که می‌توانید جایگزین Clash of Clans کنید به زومجی مراجعه کنید.

بازی استراتژی

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید