زومجی: به یادماندنی‌ترین شخصیت‌های زن دنیای بازی‌های ویدیویی

زومجی: به یادماندنی‌ترین شخصیت‌های زن دنیای بازی‌های ویدیویی

صنعت گیم در کنار شخصیت‌های قدرتمند مرد، دارای شخصیت‌های زنی است که تفاوت‌های زیادی را در بازی‌های ویدیویی رقم زده‌اند. زومجی در مقاله‌ای، به قدرتمندترین و تاثیرگذارترین شخصیت‌های زن تاریخ بازی‌های ویدیویی پرداخته است.

در بازی‌های ویدیویی، جایی که خیلی از شخصیت‌های مرد مانند مسترچیف، کریتوس، مارکوس فنیکس، نیتن دریک، دانته، لیون کندی و بسیاری دیگر در آن آقایی می‌کنند، زن‌هایی هم در این دنیا وجود دارند که در کنار لطافت و جذابیت خود، بسیار پر طرفدار هستند و وزنه دیگر این صنعت را به دوش کشیده‌اند. کاراکترهایی که به لطف جذابیت ظاهری، رفتاری، قدرت‌ها و قابلیت‌های خود، تبدیل به قطب مهمی در بازی‌های خود شده‌اند. در لیست زیر به معرفی شخصیت‌هایی می‌پردازیم که از خیلی جهات بسیار کامل هستند و از آن مهم‌تر این است که این کارکترها، هر چقدر هم که از عمرشان گذشته باشد، در ذهن ما باقی خواهند ماند.

برای مشاهده کامل مطلب به یادماندنی‌ترین شخصیت‌های زن دنیای بازی‌های ویدیویی به زومجی مراجعه کنید.

Tomb Raider

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید