زومجی: بهترین بازی‌ها و اپلیکیشن‌های آموزشی برای کودکان

زومجی: بهترین بازی‌ها و اپلیکیشن‌های آموزشی برای کودکان

بازی و سرگرمی جزو کارهای اصلی است که هر انسانی در زمان کودکی خود، ساعاتش را با آن‌ها می‌گذراند. شاید شما پدر و مادر باشید یا به هر حال کودکی در خانواده خود دارید که می‌خواهید بازی‌های سرگرم‌کننده در عین حال آموزنده، جزو برنامه‌های روزانه‌اش باشد. زومجی در مقاله‌ای به معرفی بهترین بازی‌ها و اپلیکیشن‌های مخصوص کودکان پرداخته است.

حتما وقت‌هایی بوده که به فرزندتان اجازه دهید با موبایل یا تبلت بازی کند فقط بخاطر اینکه چند دقیقه آرام و ساکت باشد! اما بازی‌هایی که کودک با آنها سرگرم می‌شود ممکن است حاوی اطلاعات و آموزش‌هایی باشند که دوست ندارید با آنها آشنا شود. شما می‌توانید بازی‌هایی در موبایل یا حتی کنسول بازی‌تان نصب کنید که اطلاعات مفیدی را در اختیار کودک قرار دهد و حتی می‌تواند از طریق همین بازی‌ها آموزش‌های صحیح و مفیدی ببیند. در ادامه می‌توانید با برخی از این بازی‌ها آشنا شوید:

برای مشاهده کامل مطلب بهترین بازی‌ها و اپلیکیشن‌های آموزشی برای کودکان به زومجی مراجعه کنید.

بازی‌های کودکان

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید