زوم‌اپ: اجرای بازی های PSP در اندروید با اپلیکیشن PPSSPP PSP emulator

پنج‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۵
مطالعه 2 دقیقه
PPSSPP - PSP emulator اپلیکیشنی برای شبیه‌سازی بازی‌های PSP در گوشی‌های موبایل است که به آسانی چند کلیک، قادر خواهد بود تا بازی‌های این دستگاه را برای شما اجرا کند. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

پیش از آنکه گوشی‌های موبایل تا این حد در اجرای بازی‌ها قدرتمند شوند و از صفحه‌نمایش‌های بزرگ بهره بگیرند، PSP‌ها که این روزها نسخه‌های جدید آن با عنوان PS Vita شناخته می‌شود، سلطان بی چون و چرای کنسول‌های پرتابل بود که برای اولین‌بار با ارائه‌ی بازی‌هایی گرافیکی در یک کنسول قابل حمل، سروصدای زیادی را در زمان خود به راه انداخته بود که البته طولی نکشید که ورود گوشی‌های هوشمند با صفحه‌نمایش‌های بزرگ، این کنسول دوست داشتنی را از آب و تاب و اولیه به پایین آورد. اما این پایان کار PSP‌ها نبود چرا که با وجود پیشرفته تر شدن گوشی‌های موبایل، همچنان بازی کردن با دکمه‌های سخت‌افزاری PSP لذت مخصوص به خودش را داشت و گیمرهای بسیاری وجود دارند که همین حالا نیز حاضر به عوض کردن PS Vita با یک گوشی هوشمند نیستند. جدا از دکمه‌های سخت‌افزاری، یکی دیگر از ویژگی‌های محبوب این کنسول بازی‌های منحصر‌به‌فرد آن بود که برای مثال می‌توان به بازی locoroco اشاره کرد که تقریبا غیر ممکن است که یک پی اس پی پیدا کنید که این بازی محبوب در آن وجود نداشته باشد.

PPSSPP - PSP emulator اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که وظیفه‌ی شبیه‌سازی بازی‌های PSP را در گوشی اندرویدی شما دارد به‌طوری‌که دیگر هرگز افسوس بازی‌های موجود برای کنسول PSP را نخواهید خود و تنها با دانلود فایل ایمیج Iso یا CSO بازی ها، می‌توانید به آسانی چند کلیک بازی‌های آن را در گوشی موبایل اجرا کنید. البته دقت به این موضوع نیز بسیار ضروری است که اجرای روان و بدون اشکال این بازی ها، مستقیما به قدرت سخت‌افزاری گوشی شما بستگی خواهد داشت و متاسافنه در صورتی که از گوشی چندان قدرتمندی برخوردار نیستید، احتمالا موفق به استفاده از این اپلیکیشن نخواهید شد. برای دانلود نسخه‌ی رایگان این اپلیکیشن، و تجربه‌ی بازی‌های فوق‌العاده همچون locoroco و Little Big Planet می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات