زوم‌کست: همه چیز درباره بازی انحصاری Forza Motorsport 6

زوم‌کست: همه چیز درباره بازی انحصاری Forza Motorsport 6

۲ روز دیگر Forza Motorsport 6، بازی شبیه‌ساز رانندگی‌ انحصاری کنسول ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. در این قسمت از زوم‌کست، ما در زومجی به استقبال این بازی رفتیم و مروری بر اطلاعات منتشر شده درباره‌ی بازی داشتیم. در ادامه می‌توانید جدیدترین زوم‌کست زومجی را تماشا و دانلود کنید. 

شاید بتوان به جرات گفت که یکی‌ از بهترین مجموعه بازی‌های شبیه‌سازی رانندگی‌، همین سری بازی‌های Forza است. این مجموعه‌ی انحصاری مایکروسافت که توسط استودیو ترن ۱۰ ساخته شده، از همان اولین شماره‌ی خود با بازخورد مثبت منتقدین و طرفداران این سبک بازی‌ها مواجه شد. Forza Motorsport 6، سومین بازی‌ از این مجموعه است که بر روی کنسول نسل هشتمی ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. دو بازی قبلی‌ نسل هشتمی این مجموعه، Forza Motorsport 5 و Forza Horizon 2 بودند. Forza Motorsport 5 را می‌توان به نوعی‌ ضعیف‌ترین بازی این مجموعه دانست و از طرفی‌ دیگر، Horizon 2 بیشتر سبکی آرکید داشت تا شبیه‌ساز. حال مایکروسافت و استودیو ترن ۱۰ امید دارند با تجربه‌ای که از انتشار قسمت پنجم به دست آورده‌اند، اولین بازی شبیه‌ساز حقیقتا نسل هشتمی را بر روی کنسول ایکس‌باکس وان منتشر کنند.

بیش از ۴۵۰ ماشین مختلف، آب و هوای بارانی، رانندگی‌ در شب و توجه فوق‌العاده به جزئیات طراحی ماشین‌ها، برخی‌ از ویژگی‌های این بازی است.

شما دوستان و همراهان گرامی‌ زومیت را به تماشای این قسمت از زوم‌کست دعوت می‌کنیم.

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

تهیه شده در زومجی

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده