پکیج بازگشت به مدرسه مایکروسافت: یک رایانه شخصی بخر، یک کنسول بازی ببر!

یک‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۵
مطالعه 2 دقیقه
بازگشت به مدرسه به خودی خود شادی و شعف فراوانی را در ما ایجاد می‌کند. از تنبلی ذاتی‌مان که بگذریم، به عنوان یکی از آدم بزرگ‌های این مملکت آرزوی پشت میز و نیمکت نشینی ما را رها نمی‌کند. اما در آن سوی آب‌ها برای آنکه بازگشت به کلاس و درس و مدرسه شیرینی دو چندانی داشته باشد، از تابستان قبلش بسته‌های تشویقی خاصی در نظر گرفته می‌شود! مایکروسافت نیز همچون اپل بسته‌های تشویقی ویژه‌ای را برای دانش آموزان، دانشجویان و خانواده آن‌ها در نظر گرفته است. این دو شرکت معمولا هر تابستان هدایایی را برای خریداران محصولات خود در نظر می‌گیرند.
تبلیغات

امسال اما مایکروسافت پیش دستی کرده و زودتر از رقیبش، سخاوتمندانه پیشنهاد سال گذشته را تکرار کرده است. بدین ترتیب با خرید از خرده فروشی‌های Best Buy، Dell.com، Fry's Electronics، HPDirect، NewEgg.com و یا فروشگاه مایکروسافت این هدیه دوست داشتنی را دریافت می‌نمایید.

اما این همه ماجرا نیست، خریدارانی که در کانادا زندگی می‌کنند نیز می‌توانند با رجوع به خرده فروشی‌های Best Buy، Dell.ca، Future Shop، Staples و یا The Source رایانه مورد نظر خود را به همراه کادوی آن تهیه کنند.

این بسته تشویقی به ترتیب از 20 و 18 ماه مه (28 و 31 اردیبهشت) در کانادا و امریکا آغاز می‌شود. از این گذشته حداقل خریدی که دانش آموزان عزیز باید صورت دهند مبلغ 699 دلار ناقابل (599 دلار کانادا) است.

پیش از این شرکت اپل نیز هدایایی را برای خریداران و فروشندگان خود در نظر گرفته بود. مثلاً مشتریان، iPod Touch هدیه می‌گرفتند که بعداً به کارت هدیه 100 دلاری تقلیل یافت. اپل معمولا بسته‌های تشویقی بازگشت به مدرسه خود را در ماه خرداد و تیر اعلام می‌کرد.

گفتنی است در پایان تابستان گذشته؛ فروش اپل چهار برابر مایکروسافت بوده است. به نحوی که 80 درصد از دانشجویان  با رایانه‌های مک به محیط تحصیل خود بازگشتند.

اما امسال مایکروسافت می‌کوشد با اعلام زودهنگام بسته‌های تشویقی خود، نه تنها دانشجویان را برای سال تحصیلی آتی آماده کند که آن‌ها را در تابستان داغ با ایکس باکس ۳۶۰ جذاب خود سرگرم نماید.

متخصصان فروش مایکروسافت امیدوارند با توجه به عرضه اولترابوک‌های سری 5 سامسونگ و رایانه‌های قابل حمل Dell XPS 13 دیگر دانشجویان تمایلی به خرید رایانه‌های مک نداشته باشند!

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات