چرا رنگ سبز برای لوگوی ایکس‌باکس انتخاب شد؟

چرا رنگ سبز برای لوگوی ایکس‌باکس انتخاب شد؟

شیموس بلکلی یکی‌ از سازندگان ایکس‌باکس در مصاحبه‌ای که اخیرا با IGN داشت به یکی‌ از جالب ترین سؤال‌های طرفداران پاسخ داد. اینکه چرا رنگ سبز برای لوگوی ایکس‌باکس انتخاب شد. برای خواندن این داستان عجیب و جالب بازومیت همراه باشید.

بلکلی در این مصاحبه گفت:

یکی‌ از بچه‌هایی که در دفتر کار می‌کرد که اسمش هورِیس لوک بود؛ برای مواقعی که ما می‌خواستیم لوگویی برای یک جلسه آماده کنیم یکی‌ از ست‌های خیلی‌ خوب و کامل ماژیک داشت که برای طراحی استفاده می‌شد. چون خیلی‌ این ماژیک‌ها خوب بودند، بچه‌های دفتر تمام رنگ‌های این ‌ست رو از هورِیس دزدیدند و تنها رنگی‌ که باقی‌ مانده بود و کسی‌ ازش استفاده نمی‌کرد رنگ سبز بود. ما هم چاره‌ای نداشتیم جز اینکه برای کشیدن لوگوها از این ماژیک سبز استفاده کنیم. به این ترتیب رنگ سبز روی لوگوی ایکس ‌باکس تا امروز موند! به‌نظر من این داستان خیلی عجیبه! منظور من اینه که می‌تونی‌ تصور کنی‌؟ یه روز ما با ماژیک سبز هورِیس که مجبور بودیم باهاش کار کنیم لوگو رو طراحی کردیم، الان این لوگو رو با رنگ سبز می‌تونیم رو اتوبوسی تو کشورای دیگه ببینیم! این خیلی دیوانه واره!

نظر شما در مورد این داستان عجیب و جالب چیست؟ آیا هرگز تصور می‌کردید که رنگ سبز لوگوی ایکس‌باکس به این صورت برای ایکس‌باکس انتخاب شده باشد؟

منبع: زومجی

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده