گیمر: نینجای پرنده

گیمر: نینجای پرنده

اگر علاقمند به بازی‌های موبایلی هستید و دوست دارید مهارت خود را در این زمینه محک بزنید، «گیمر» بهترین فرصت برای شما است. برای شرکت در رقابت این هفته با زومیت همراه باشید.

به «گیمر» خوش آمدید! گیمر به صورت هفتـگی منتشر می‌شود. در هر گیمر، یک بازی ‌موبایلی معرفی می‌شود. شما یک هفته فرصت دارید تا مهارت و توانایی خود را در این بازی به رخ دیگران بکشید. در قسمت بعدی، ۱۰ گیمری که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند معرفی خواهند شد.

برترین‌های «گیمر» در هفته گذشته

«گیمر» گذشته به بازی Sky Force 2014 اختصاص داشت. در طول هفته‌های گذشته، تلاش بسیار زیادی شد تا اسکرین‌شات‌های دستکاری شده یا مربوط به نسخه‌های غیرمعتبر و هک‌شده حذف شوند. پس از حذف نتایج غیرمعتبر، ۱۰ کاربر برتر عبارتند از:

 • ۱- آقای پیام رضاپور - امتیاز: ۳،۰۴۸،۷۵۰
 • ۲- آقای وحید رضوانی - امتیاز: ۲،۸۱۴،۹۳۰
  ۳- آقای ناصر چلبی‌زاده - امتیاز: ۲،۲۳۷،۳۴۰
 • ۴- آقای خیام جوادنژاد - امتیاز: ۱،۷۵۱،۸۵۰
 • ۵- آقای محمد شمس - امتیاز: ۱،۷۱۷،۸۷۵
 • ۶- آقای علیرضا حکیمزاده - امتیاز: ۱،۳۴۷،۱۶۰
  ۷- آقای احمدمنصور کریمی - امتیاز: ۱،۰۴۴،۶۰۰
 • ۸- آقای حامد رحیم‌زاده - امتیاز: ۹۸۵،۲۴۵
 • ۹- آقای حامد علیلو - امتیاز: ۹۰۲،۳۶۰
 • ۱۰- آقای کامران موسوی - امتیاز: ۸۹۱،۱۴۰

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران عزیز و دوست‌داشتنی در سری «گیمر» سپاسگزاری کنیم. توجه شما به «گیمر» و زومیت باعث افتخار همه ماست!

این هفته: !Ninja Up

این قسمت از سری «گیمر» به بازی !Ninja Up، محصولی از شرکت GAMELOFT اختصاص دارد. شما می‌توانید بـازی !Ninja Up را به کمک لینک‌های زیر دانلود و در «گیمر» این هفته مشارکت کنید.

AppStore  AndroidMarket

در این بازی باید با ایجاد خطوط افقی به نینجای پرنده در حرکت به بالا کمک کرده و در این مسیر از برخورد با موانع خودداری کنید.

Ninja Up!

شرکت در مسابقه «گیمر»

Ninja Up! Resultبرای شرکت در «گیمر» پس از دانلود و اجرا, بازی را شروع کنید. در پایان از بیشترین امتیاز خود یک اسکرین‌شات تهیه و آن را برای ما ارسال کنید. اسکرین‌شات گرفته‌شده باید به صورت خام ارسال شود. هرگونه تغییر و ویرایش در اسکرین‌شات اعم از کوچک‌کردن، چرخاندن و یا هر مورد دیگر باعث حذف گیمر از مسابقه خواهد شد. اسکرین‌شات تهیه شده از این بازی باید مشابه تصویر سمت چپ باشد که در آن علاوه برای امتیاز بازی و جزئیات این راند، کلید‌هایی مانند Share نیز نمایش داده شده‌اند. به یاد داشته باشید که اسکرین‌شات خود را به صورت خام برای ما ارسال کنید و هیچگونه تغییری روی آن اعمال نکنید.

اگر قــصد دارید امتـــیـاز خــــود را بـــرای مـــا ارســال کــنـیـد، لــطفا بــه مـوارد زیـر توجه کــنید:
ایمـــیـــل آدرس: ایمیل گیمر // مــــوضـــوع (Subject) ایــــمـــیــــل: Gamer 9
در بدنه ایمیل نیز علاوه بر ضمیمه کردن اسکـرین‌شات بازی، نام و نام‌خانوادگی خود را درج کنید.

چند نکته

۱- اسکرین‌شات باید از بالاترین امتیاز کسب‌شده در این هفته باشد نه بالاترین امتیازی که تا به‌حال کسب کرده‌اید.
۲- اگر پس از ارسال ایمیل، رکورد بالاتری ثبت کردید، امتیاز جدید را برای زومیت ارسال کنید.
۳- حتما در موضوع (Subject) ایمیل، امتیاز خود و در بدنه آن اسکرین‌شات بازی را ضمیمه کنید.
۴- اگر دوست دارید با سایر کاربران آشنا شده و به بازی‌های چندنفره بپردازید، نام‌کاربریتان را در Game Center یا Google Play Game در بخش نظرات نوشته و خود را به دیگران معرفی کنید.
۵- اگر بازی‌های دیگری می‌شناسید آنها را به ما نیز معرفی کنید.
۶- اینجا مکانی برای قضاوت و تحقیق درباره درستکاری افراد نیست. تنها نتیجه شرکت در بخش‌هایی مانند «گیمر» آشنایی بهتر شما با سایر کاربران و تجربه کمی هیجان است. فعالیت زومیت برای شما است و بهتر شدن فضای آن به مشارکت همه شما نیازمند است.
۷- همیشه افراد اندکی وجود دارند که علاقمند به روش‌های غیرمتعارف هستند. جستجوی پاسخ معماهای «پازل» در اینترنت یا استفاده از ابزارهای مختلف برای دستکاری یا ویرایش اسکرین‌شات‌های «گیمر» به نگرش و دیدگاه شما درباره برگزاری یک رقابت منصفانه و مفرح باز می‌گردد. تیم زومیت همواره سپاسگزار کاربرانی است که به خود و دیگران احترام می‌گذارند.

برای شرکت در مسابقه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه فرصت دارید. برای بهتر شدن «گیمر» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید