فروش پلی‌استیشن 4 از مرز ۲۰ میلیون دستگاه در سراسر جهان گذشت

فروش پلی‌استیشن 4 از مرز ۲۰ میلیون دستگاه در سراسر جهان گذشت

 شرکت سونی امروز در جریان همایش توسعه‌دهندگان بازی ۲۰۱۵ در شهر سان‌فرانسیسکو  رسما اعلام کرد که تاکنون بیش از ۲۰.۲ میلیون دستگاه کنسول پلی‌استیشن 4 در سراسر جهان به فروش رفته است.

سونی در حالی آمار فروش کنسول بازی خود را اعلام کرده که مایکروسافت از ماه نوامبر تاکنون هیچ اطلاعی در مورد آمار فروش ایکس ‌باکس وان ارائه نکرده است، تنها اخباری که درباره کنسول بازی مایکروسافت منتشر شده این است که مایکروسافت تا ماه نوامبر ۱۰ میلیون دستگاه ایکس ‌باکس وان را به خرده‌فروشی‌ها عرضه کرده‌ است. بااین‌حال، سونی  با اعلام آمار فروش خود چه به‌صورت ماهانه و چه دوره‌ای، ضربه‌ی بزرگی به پیکره‌ی بخش سرگرمی‌های مایکروسافت وارد می‌کند.

آخرین آماری که سونی پیش‌تر دراختیار رسانه‌ها قرار داده بود مربوط به ماه ژانویه است که رسما اعلام شد ۱۸.۵ میلیون دستگاه پلی‌استیشن 4 در سراسر جهان به فروش رفته و حالا با گذشت حدود دو ماه، ۱.۷ میلیون دستگاه دیگر بر آمار فروش این کنسول نسل هشتمی اضافه شده است. اندرو هوس، مدیر بخش سرگرمی‌های کامپیوتری شرکت سونی درباره‌ی این موفقیت پلی ‌استیشن 4 می‌گوید:

ما از طرفداران عظیم و بی‌شمارمان که از ما پشتیبانی می‌کنند نهایت سپاس را داریم. بسیار خوشحال هستیم که گیمرهای سراسر دنیا به انتخاب پلی ‌استیشن 4 به‌عنوان بهترین مکان برای انجام بازی ادامه می‌دهند. ما در راه خود ثابت قدم و پایدار باقی خواهیم ماند و خود را متعهد می‌دانیم  که بهترین تجربه‌ی سرگرمی را به پشتوانه قدرت شبکه‌ای و قابلیت‌های عمیق اجتماعی پلی‌استیشن 4، به مخاطبان ارائه دهیم.

نظر شما در مورد کنسول پلی‌استیشن 4 چیست؟ آیا شما هم یکی از ۲۰.۲ میلیون خریدار این کنسول نسل هشتمی بوده‌اید؟

کلیه‌ی اخبار و مقالات GDC ۲۰۱۵ را در آدرس zoomg.ir/topics/gdc-۲۰۱۵ مشاهده کنید.
 

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید