گیمر: سبقت در جاده‌های بی‌‌انتها

گیمر: سبقت در جاده‌های بی‌‌انتها

اگر علاقمند به بازی‌های موبایلی هستید و دوست دارید مهارت خود را در این زمینه محک بزنید، «گیمر» بهترین فرصت است. برای شرکت در رقابت این هفته با زومیت همراه باشید.

به «گیمر» خوش آمدید! گیمر به صورت هفتـگی و در روزهای پنجشنبه منتشر می‌شود. در هر گیمر، یک بازی ‌موبایلی معرفی می‌شود. شما یک هفته فرصت دارید تا مهارت و توانایی خود را در این بازی به رخ دیگران بکشید. در قسمت بعدی، ۱۰ گیمری که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند معرفی خواهند شد.

برترین‌های «گیمر» در هفته گذشته

«گیمر» گذشته به بازی Wrong Way Racing اختصاص داشت. در طول هفته‌های گذشته، تلاش بسیار زیادی شد تا اسکرین‌شات‌های دستکاری شده یا مربوط به نسخه‌های غیرمعتبر و هک‌شده حذف شوند. پس از حذف نتایج غیرمعتبر، ۱۰ کاربر برتر عبارتند از:

  • ۱- آقای امین احمدی - امتیاز: ۳۵۳
  • ۲- آقای میلاد محمدشاهی - امتیاز: ۲۲۰
  • ۳- آقای رضا بایرامی - امتیاز: ۱۳۴
  • ۴- خانم الهام صادق‌زاده - امتیاز: ۱۲۱
  • ۵- آقای سعید اسدالهی - امتیاز: ۱۰۳
  • ۶- آقای جابر جوادیان - امتیاز: ۹۷
  • ۷- خانم مهدیه بنی اسدی - امتیاز: ۲۴
  • ۸- آقای کیومرث اکبریان - امتیاز: ۲۰
  • ۹- آقای یحیی پورحسین - امتیاز: ۱۸
  • ۱۰- خانم وفا سمیعی - امتیاز: ۱۲

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران عزیز و دوست‌داشتنی در سری «گیمر» سپاسگزاری کنیم. توجه شما به «گیمر» و زومیت باعث افتخار همه ماست!

این هفته: Traffic Racer

این قسمت از سری «گیمر» به بازی Traffic Racer، محصولی از شرکت SK Games اختصاص دارد. شما می‌توانید بـازی Traffic Racer را به کمک لینک‌های زیر دانلود و در «گیمر» این هفته مشارکت کنید.

AppStore  AndroidMarket  دانلود از مایکت  WindowsPhone

در این بازی باید در جاده پیشروی خود، به جلو حرکت کرده و با افزایش تدریجی سرعت، بدون تصادف از سایر اتومبیل‌ها سبقت بگیرید.

Traffic Racer

شرکت در مسابقه «گیمر»

Traffic Racerبرای شرکت در «گیمر» پس از دانلود و اجرای بازی، اتومبیل دلخواه را انتخاب و در قسمت Game Mode روی پیست ENDLESS ONE-WAY کلیک کنید. در قسمت Location گزینه SUBURB را انتخاب کرده و بازی را شروع کنید. در پایان به کمک کلید Share بیشترین امتیاز کسب شده در این هفته را برای ما ایمیل کنید. در صورت تمایل از بیشترین امتیاز خود یک اسکرین‌شات تهیه و آن را برای ما ارسال کنید. اسکرین‌شات گرفته‌شده باید به صورت خام ارسال شود. هرگونه تغییر و ویرایش در اسکرین‌شات اعم از کوچک‌کردن، چرخاندن و یا هر مورد دیگر باعث حذف گیمر از مسابقه خواهد شد. اسکرین‌شات تهیه شده از این بازی باید مشابه تصویر سمت چپ باشد که در آن علاوه برای امتیاز بازی و جزئیات این راند، کلید‌هایی مانند Share نیز نمایش داده شده‌اند. به یاد داشته باشید که اسکرین‌شات خود را به صورت خام برای ما ارسال کنید و هیچگونه تغییری روی آن اعمال نکنید.

اگر قــصد دارید امتیاز خــــود را بـــرای مـــا ارســال کــنـیـد، لــطفــا بــه مـوارد زیـر تــوجــه کــنید:
ایــمـیـل آدرس: ایمیل گیمر // مــوضــوع (Subject) ایمیـل: امتیاز شما - Gamer 7
در بدنه ایمیل نیز علاوه بر ضمیمه کردن اسکـرین‌شات بازی، نام و نام‌خانوادگی خود را درج کنید.

چند نکته

۱- اسکرین‌شات باید از بالاترین امتیاز کسب‌شده در این هفته باشد نه بالاترین امتیازی که تا به‌حال کسب کرده‌اید.
۲- اگر پس از ارسال ایمیل، رکورد بالاتری ثبت کردید، امتیاز جدید را برای زومیت ارسال کنید.
۳- حتما در موضوع (Subject) ایمیل، امتیاز خود و در بدنه آن اسکرین‌شات بازی را ضمیمه کنید.
۴- اگر دوست دارید با سایر کاربران آشنا شده و به بازی‌های چندنفره بپردازید، نام‌کاربریتان را در Game Center یا Google Play Game در بخش نظرات نوشته و خود را به دیگران معرفی کنید.
۵- اگر بازی‌های دیگری می‌شناسید آنها را به ما نیز معرفی کنید.
۶- اینجا مکانی برای قضاوت و تحقیق درباره درستکاری افراد نیست. تنها نتیجه شرکت در بخش‌هایی مانند «گیمر» آشنایی بهتر شما با سایر کاربران و تجربه کمی هیجان است. فعالیت زومیت برای شما است و بهتر شدن فضای آن به مشارکت همه شما نیازمند است.
۷- همیشه افراد اندکی وجود دارند که علاقمند به روش‌های غیرمتعارف هستند. جستجوی پاسخ معماهای «پازل» در اینترنت یا استفاده از ابزارهای مختلف برای دستکاری یا ویرایش اسکرین‌شات‌های «گیمر» به نگرش و دیدگاه شما درباره برگزاری یک رقابت منصفانه و مفرح باز می‌گردد. تیم زومیت همواره سپاسگزار کاربرانی است که به خود و دیگران احترام می‌گذارند.

برای شرکت در مسابقه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه فرصت دارید. برای بهتر شدن «گیمر» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید