استیکرهای وایبر به بازی‌های موبایل می‌آیند

استیکرهای وایبر به بازی‌های موبایل می‌آیند

در کنار قابلیت‌های پیام‌رسانی و مکالمات صوتی و تصویری، وایبر در حال اضافه کردن بازی‌هایی به برنامه‌ی خود است که شخصیت‌های آن را استیکرها تشکیل می‌دهند.

به نقل از زومجی، سه بازی که وایبر برای شروع در نظر گرفته عبارتند از: Viber Candy Mania ،Viber Pop و Wild Luck Casino. شخصیت‌های آشنایی مانند Violet و Legcat در دو بازی اول حضور خواهند داشت. ویژگی‌ای که بازی‌های وایبر را منحصر به فرد می‌کند، این است هنگام بازی‌ کردن می‌توانید با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید و در حین ماجراجویی یا حل معماها از آن‌ها کمک بخواهید.

وایبر پلتفرمی انحصاری و شبیه به Google Play Games به نام Viber Connect راه‌اندازی کرده است که در آن کاربران با استفاده از شناسه‌ی وایبر خود، می‌توانند دوستانشان را به بازی‌ها دعوت کنند، از روند پیشرفت‌ و امتیازهای دیگران مطلع شوند یا ببینند در حال انجام کدام بازی هستند.

هنگامی که بازی‌های وایبر آغاز به کار کنند، از طریق قسمت Games داخل برنامه اطلاع‌رسانی می‌شوند و از گوگل پلی و آیتونز قابل دانلود خواهند بود. این بازی‌ها رایگان هستند اما برای دسترسی به برخی از ویژگی‌های داخل بازی باید پرداخت انجام شود.

انتظار می‌رود در آینده شاهد بازی‌های بیشتری از وایبر باشیم؛ چرا که وایبر سرمایه‌گذاری زیادی روی این بازی‌ها انجام داده است و حتی با چند شرکت توسعه‌دهنده، قرارداد‌های همکاری را بسته تا استیکرهایش را در بازی‌های آن‌ها قرار دهد. وایبر در ماه‌های گذشته سخت تلاش کرده تا سیستم پیام رسان خود را بهبود ده و امکانات جدیدی را به آن بیفزاید، امکان مکالمه تصویری و چت‌ها گروهی حاصل همین تلاش‌ها هستند.

بازی‌های وایبر در کشورهای مانند: بلاروس، مالزی، سنگاپور و اوکراین در دسترس هستند و تا ماه آینده برای بقیه‌ی کشورها هم ارائه می‌شوند.

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده