بازی Zombie Castaways: زامبی ها عاشق می‌شوند

بازی Zombie Castaways: زامبی ها عاشق می‌شوند

Zombie Castaways، یکی از بازی‌های جدید اندروید و آیفون است که با موضوع متفاوت خود توانسته توجه کاربران را به سوی خود جلب کند.

دنیای خیالی ما از زامبی‌ها پر شده است. فیلم‌ها، داستان‌ها، بازی‌ها و بسیاری از موارد دیگر هستند که از زامبی‌ها اشباع شده‌اند؛ به‌طوری‌که این تکرار، باعث شده است آن‌ها جذابیت اولیه خود را از دست بدهند و به یک ژانر تحلیل رفته تبدیل شوند. اما Zombie Castaways داستانی جدید و عجیب در پیش گرفته است که شاید عجیب‌ترین داستانی باشد که درباره‌ی یک زامبی شنیده‌اید: زامبی عاشق! داستان این بازی درباره یک زامبی است که عاشق یک دختر انسان شده است، اما برای آنکه با معشوق خود باشد، ابتدا باید تبدیل به یک انسان شود. از همین رو باید به دنبال کشف و ساخت معجونی با اسم Zombium برود تا بتواند خود را تبدیل به یک انسان کند و به معشوقه خود برسد. از مرموز بودن داستان که بگذریم، حداقل از این نظر باید Zombie Castaways را تحسین کرد که در میان انبوه داستان‌های تکراری زامبی گونه در بازی‌های موبایل، توانسته است تنوع به وجود بیاورد. تاکنون زامبی‌ها را در همه حال دیده بودیم؛ اما این اولین بار است که آن‌ها را در حال کشاورزی، عاشقی و تلاش برای ساخت یک معجون خواهیم دید. شما در این بازی باید به این زامبی‌ها در جهت پیشرفت مزرعه و تولید و کشف مواد لازم برای ساخت معجون Zombium کمک کنید. نکته‌ی جالب درجه سنی +۳ سال بازی است و ظاهرا جزو معدود بازی‌های زامبی محسوب می‌شود که درجه‌بندی آن برای تمام سنین مناسب است.

 

از موضوع بازی و شبیه‌ساز کشاورزی بودن آن که بگذریم، باید گرافیک بازی را هم جزو برگ‌های برنده دانست. البته همیشه در بخش گیم سعی بر این است تا بازی‌هایی برای معرفی انتخاب شوند که گرافیک و ظاهر چشم‌نوازی دارند و Zombie Castaways نیز یکی دیگر از بازی‌هایی است که دارای گرافیکی شاد و رنگارنگ است و باعث می‌شود از انجام آن خسته نشوید و ساعت‌ها با آن سرگرم باشید. از آنجا که برای رسیدن به معجون مورد نظر باید گیاه‌ها و میوه‌های عجیب و غریبی پرورش دهید، شاهد تنوع بسیار بالا در آیتم‌های بازی و ساختمان‌ها خواهیم بود. در این مسیر زامبی‌های کارگر مختلفی از جمله زامبی ماهیگیر، زامبی آشپز، زامبی هیزم‌شکن و‌... را مشاهده خواهیم کرد. این بازی به ترتیب ۴۶ و ۱۲۲ مگابایت در اندروید و آی‌او‌اس حجم دارد و شامل خرید‌های درون برنامه‌ای نیز خواهد بود؛ اما جای نگرانی نیست و بدون خرید آیتم‌های کمکی نیز می‌توانید به پیشرفت در مسیر بازی دست‌ یابید. برای دانلود بازی اندروید Zombie Castaways و نسخه آیفون آن که تاکنون بیش از ۵  میلیون بار تنها در پلی‌استور گوگل دانلود شده است، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود بازی

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید