بازی World Of Warcraft حداقل تا ۱۰ سال دیگر پشتیبانی می‌شود

دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۴
مطالعه 2 دقیقه
Ion Hazzikostas، طراح ارشد بازی World Of Warcraft اعلام کرد این عنوان که ده سال از عمرش سپری شده است، جشن بیست سالگی خود را نیز برگزار خواهد کرد.

چندی پیش بود که بلیزارد، ناشر و سازنده‌ی عنوان «World Of Warcraft»، جشن ده سالگی این بازی را برگزار کرد و حالا طراح ارشد این بازی در مصاحبه‌ای با CNET اعلام کرده است این شرکت برنامه‌های زیادی دارد تا «World Of Warcraft» را تا ده سال آینده‌ نیز پشتیبانی کند.

وی در مصاحبه‌ی خود گفت:

وی اضافه کرد که بلیزارد همیشه برای ارائه‌ی بسته‌های الحاقی (Expansion Pack) جدید آمادگی‌های لازم را دارد.

Hazzikostas در مصاحبه‌ی خود به این مورد اشاره کرد که بلیزارد به دنبال ساخت ادامه یا همان قسمت دوم برای World Of Warcraft نیست و تصمیم دارد بازی اصلی را بیش از پیش پرورش دهد.

طراح ارشد بازی در انتها اشاره به این موضوع داشت که همه‌ی تلاش بلیزارد، ادامه‌ی میراث بزرگی است که World Of Warcraft ده سال پیش آن را آغاز کرده است و این شرکت با پشتیبانی صحیح و به موقع، مشکلات احتمالی را برطرف و به پیشرفت و بهینه‌سازی هر چه بهتر بازی کمک می‌کند. این پشتیبانی باعث خواهد شد تا بازیکنان احساس بهتری به بازی داشته باشند و ارزشی بیش از پیش را برای بازی قائل شوند.

«World Of Warcraft» دارای رکورد گینس بیشترین تعداد مشترکین و بازیکن در بین تمامی بازی‌های وسیع چند نفره‌ی آنلاین نقش آفرینی است. طبق آخرین گزارشات٬ تا انتهای آگوست سال ۲۰۱۴ بیش از ۷ میلیون نفر در این بازی اشتراک کاربری دارند و بیش از ۱۰۰ میلیون حساب کاربری نیز از روز اول انتشار تا به این لحظه در این بازی ساخته شده است. جالب است بدانید World Of Warcraft لقب پرفروش‌ترین بازی تاریخ را در اختیار دارد. این عنوان تا جولای سال ۲۰۱۲ بیش از ۱۰ میلیارد دلار به حساب سازندگانش سرازیر کرده است. برای مقایسه می‌توان به فروش ۱.۵ میلیارد دلاری بازی Call of Duty :Black Ops اشاره کرد.

ششمین بسته‌ی الحاقی «World Of Warcraft» تحت عنوان Warlords of Draenor، در تاریخ ۲۲ آبان ماه سال جاری منتشر خواهد شد.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود