سونی ۱۷ آذر از اولین بازی موبایل خود رونمایی می کند

سونی ۱۷ آذر از اولین بازی موبایل خود رونمایی می کند

گفته می‌شود سونی قصد دارد روز ۷ دسامبر (۱۷ آذر) از اولین بازی موبایلی خود رونمایی کند.

سونی روز ۱۷ آذر با انتشار اولین بازی موبایلی خود، ورود به این حوزه را رسما اعلام خواهد کرد. گفته می‌شود این بازی محصول استودیو ForwardWorks است که توسط غول ژاپنی معرفی می‌شود. به نظر می‌رسد دومین محصول سونی در دنیای بازی‌های موبایلی نیز اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

به گفته‌ی تاکاشی موچیزوکی از وال‌استریت ژورنال، کمپانی سونی قصد دارد روز ۷ دسامبر (۱۷ آذر) از بازی‌های آتی و همکاری خود برای تولید بازی روی پلتفرم گوشی‌ هوشمند رونمایی کند. او همچنین اشاره کرده است که اولین بازی این کمپانی، ویژه‌ی بازار ژاپن منتشر می‌شود و شاید تا سال آینده شاهد عرضه‌ی جهانی آن نباشیم.

بر اساس گزارش‌های قبلی، استودیو فورواردورکز تا ماه مارس ۲۰۱۸، از ۶ بازی پلی‌استیشن برای پلتفرم‌های اندروید و آی‌اواس رونمایی خواهد کرد و البته این احتمال وجود دارد که روز ۱۷ آذر شاهد معرفی همه‌ی آن‌ها باشیم. ولی این عناوین تا سال آینده آماده نخواهند شد.

تبدیل بازی‌های پلی‌استیشن به بازی‌های موبایلی می‌تواند پیچیده‌تر از توسعه‌ی یک عنوان جدید باشد. شاید به همین دلیل استودیوی سونی به زمان بیشتری برای انتشار اولین بازی موبایلی خود نیاز دارد.

این خبر بعد از برنامه‌ی جدید نینتندو برای حضور در صنعت بازی‌های موبایلی، می‌تواند بیشتر از همه خوشایند گیمرها باشد. نینتندو با انتشار بازی سوپر ماریو ران برای پلتفرم iOS، شروع خوبی داشت و حالا سونی زمان خوبی برای بازگشتی قدرتمند دارد.

منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید