Modern Warfare 3 رکورد فروش در 5 روز اول باکس آفیس، کتاب و بازی را شکست

Modern Warfare 3  رکورد فروش در 5 روز اول باکس آفیس، کتاب و بازی را شکست

فروش بازی کامپیوتری Call of Duty: Modern Warfare 3 در 5 روز اول از مرز 750 میلیون دلار گذشته است. این بازی عنوان بزرگترین سرگرمی دنیا (حداقل از نظر فروش و در آمد) را از آن خود کرده است. اکتیویژن اعلام کرد که MW3 رکورد بیشترین فروش در 5 روز اول باکس آفیس، کتاب و بازی های کامپیوتری را شکسته است.

فروش نسخه قبلی، Black Ops در 5 روز اول برابر 650 میلیون و فروش نسخه پیش از آن یعنی Modern Warfare 2 نیز در 5 روز اول 550 میلیون دلار بوده است. البته تعداد نسخه های فروخته شده نسبت به نسخه های قبل تغییر چندانی نداشته اما میزان درآمد حاصل از فروش افزایش یافته است.

هر سه نسخه اخیر Call of Duty رکورد دار بیشترین فروش سرگرمی در 5 روز اول بوده اند. مدیرعامل اکتیویژن – بلیزارد در این رابطه گفت:

با فروش اخیر Modern Warfare 3 ارزش امتیاز تجاری بازی Call of Duty به 6 میلیارد دلار رسید و این بدین معناست که Call of Duty به با ارزش ترین سرگرمی در سراسر دنیا تبدیل شده است.

داستان بازی MW 3 در ادامه نسخه دوم بازی است و بازیکن نقش یک نیروی ویژه روسی را در امریکا و اروپا بازی می کند.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ به نظر شما دلیل موفقیت فوق العاده Call of Duty در چیست؟ چرا بازی های دیگر که بعضا گرافیک و ظاهر بسیار جذابتری نسبت به  Call of Duty دارند به این اندازه محبوب و پرفروش نشده اند؟

منبع: MaximumPC

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده