مایکروسافت بدن شما را به صفحه لمسی تبدیل می کند

سه‌شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۸
مطالعه 2 دقیقه
مایکروسافت اخیرا دستگاهی تولید کرده که شکل ظاهری مشابه کینکت دارد. این دستگاه که OmniaTouch نام دارد و روی شونه کاربر نصب می شود، هر سطحی از میز گرفته تا پوست دست را به صفحه لمسی تبدیل می کند. در واقع این دستگاه با استفاده از نور، شکل گرافیکی صفحه لمسی را روی سطح مورد نظر شما نمایش می دهد و شما می توانید این نور را لمس کنید تا دستور خود را به دستگاه OmniaTouch ارسال کنید. در ادامه نحوه عملکرد OmniaTouch را بررسی می کنیم.
تبلیغات

محصولات جدید مایکروسافت، همواره هیجان انگیز خلاقانه و مبتکرانه بوده و هستند.

این بار نیز این کمپانی بر روی محصول جدیدی که ظاهری مشابه Kinect دارد، تمرکز کرده است. این محصول که OmniaTouch نام دارد قادر است حرکت دست و لمس قسمت های مختلف را درک کند.

زمانی که OmniaTouch قسمتی از سطح را با استفاده از نور پروژکتور، روشن می کند شما می توانید آن را لمس کنید و دستورات لازم را به این وسیله به دستگاه مورد نظر ارسال کنید.

Omniatouch روی شانه کاربر نصب می شود و با استفاده از پروژکتو نور لازمه را بر روی هر سطحی منتقل می کند. این دستگاه قادر است تماس دست با سطح مورد نظر را تشخیص دهد.

ویدئویی که در ادامه موجود است و مشاهده آن را به شما توصیه می کنیم، عملکرد این دستگاه را نمایش می دهد.

تصور کنید ورود این محصول به بازار و ارسال دستورات از طریق لمس نور، می تواند فوق العاده شگفت انگیز باشد. خصوصا در دنیای بازی های سه بعدی این ویژگی بسیار کاربردی است.

به نظر شما با استفاده از این دستگاه چه قابلیت هایی به دنیای بازی و یا دنیای واقعی اضافه می شود.

منبع: Gottabemobile

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات