گیمر: پیشروی در میان گلوله و آتش

پنج‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۵
مطالعه 3 دقیقه
اگر علاقمند به بازی‌های موبایلی هستید و دوست دارید مهارت خود را در این زمینه محک بزنید «گیمر» بهترین فرصت است.
تبلیغات

بخش گیمر به صورت هفتـگی و در روزهای پنجشنبه منتشر می‌شود. در هر گیمر، یک بازی ‌موبایلی معرفی می‌شود و شما یک هفته فرصت دارید تا مهارت و توانایی خود را در این بازی به رخ دیگران بکشید. در قسمت بعدی، ۱۰ گیمری که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند معرفی خواهند شد.

توضیح: استقبال و رضایت کاربران زومیت از بخش «گیمر» دلگرم‌کننده و امیدبخش بوده است. از همراهی شما کاربران گرامی صمیمانه تشکر می‌کنیم.

برترین‌های «گیمر» در هفته گذشته

«گیمر» هفته گذشته به بازی Dots اختصاص داشت. در طول هفته گذشته، تلاش بسیار زیادی شد تا اسکرین‌شات‌های دستکاری شده و یا مربوط به نسخه‌های غیرمعتبر حذف شوند. پس از حذف نتایج غیرمعتبر، ۱۰ کاربر برتر هفته گذشته عبارتند از:

  • ۱- آقای سید محسن مرتضوی - امتیاز: ۴۵۷
  • ۲- آقای محمد‌امین غفاری‌زاده - امتیاز: ۴۴۹
  • ۳- آقای علی جعفری کافی‌آبادی - امتیاز: ۴۴۱
  • ۴- آقای امیرحسین سلیمی و خانم سونیا حسنی - امتیاز: ۴۱۶
  • ۵- آقای محمد حسنی - امتیاز: ۴۰۲
  • ۶- آقای محمد پیری - امتیاز: ۳۷۴
  • ۷- آقای علی کسرائیان - امتیاز: ۳۷۱
  • ۸- آقای علی حقیقی - امتیاز: ۳۶۷
  • ۹- آقای آریا بنگلی - امتیاز: ۳۵۱
  • ۱۰- آقای شاهرخ ماندگار - امتیاز: ۳۳۸

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران عزیز و دوست‌داشتنی در سری «گیمر» سپاس‌گزاری کنیم. توجه شما به «گیمر» و زومیت باعث افتخار همه ماست!

این هفته: Jetpack Joyride

این قسمت از سری «گیمر» به بازی Jetpack Joyride، محصولی از تیــم خلاق و معروف Halfbrick Studios اختصاص دارد. شما می‌توانید این بازی را به کمک لینک‌های زیر دانلود و در «گیمر» این هفته شرکت کنید.

در این بازی باید از موانع پیش روی خود عبور کرده و تا جایی که می‌توانید به جلو بروید.

Jetpack Joyride

شرکت در مسابقه «گیمر»

برای شرکت در «گیمر» پس از دانلود و اجرای بازی، از بیشترین امتیازی که در این هفته کسب نموده‌اید یک اسکرین‌شات تهیه و آن را برای ما ارسال کنید. اسکرین‌شات گرفته‌شده باید به صورت خام, ارسال شود. هرگونه تغییر و ویرایش در اسکرین‌شات اعم از کوچک‌کردن، چرخاندن و یا هر چیز دیگر باعث حذف گیمر از مسابقه خواهد شد. اسکرین‌شات تهیه شده از این بازی باید مشابه تصویر سمت چپ باشد که در آن علاوه بر بالاترین امتیاز، تعداد سکه‌های جمع‌آوری شده و گجت‌های فعال نمایش داده شده است. به یاد داشته باشید که اسکرین‌شات خود را به صورت خام برای ما ارسال کنید و هیچگونه تغییری بر روی آن اعمال ننماید.

اگــر قــصــد داریـــد امتــیـــاز خــــود را برای ما ارســال کــنـیـد، لــطفــــا بــه مـوارد زیـر تــوجــه کــنید:ایــــمـــیـــــل آدرس: // مــوضــوع (Subject) ایمیـل: امتیاز شما - Gamer #3در بدنه ایمیل نیز علاوه بــر ضمـیـمه اسکرین‌شات بازی، نام و نام‌خـانوادگی خود را درج نماییـد.

چند نکته

۱- اسکرین‌شات تهیه شده باید از بالاترین امتیاز کسب‌شده در این هفته باشد نه بالاترین امتیازی که تا به‌حال کسب نموده‌اید.

۲- اگر پس از ارسال ایمیل، رکورد بالاتری ثبت کردید، حتما رکورد جدید را برای زومیت ارسال کنید.

۳- حتما در موضوع (Subject) ایمیل، امتیاز خود و در بدنه آن اسکرین‌شات بازی را ضمیمه کنید.

۴- اگر دوست دارید با سایر کاربران آشنا شده و به بازی‌های چندنفره بپردازید، نام‌کاربریتان را در Game Cenetr یا Google Play Game در بخش نظرات نوشته و خود را به دیگران معرفی کنید.

۵- اینجا مکانی برای قضاوت و تحقیق درباره دستکاری افراد نیست. تنها نتیجه شرکت در بخش‌هایی مانند «گیمر» آشنایی بهتر شما با سایر کاربران و تجربه کمی هیجان است. فعالیت زومیت برای شما است و بهتر شدن فضای آن به مشارکت شما نیازمند است.

۶- همیشه افراد اندکی وجود دارند که علاقمند به روش‌های غیرمتعارف هستند. جستجوی پاسخ معماهای «پازل» در اینترنت یا استفاده از ابزارهای مختلف برای دستکاری یا ویرایش اسکرین‌شات‌های «گیمر» به نگرش و دیدگاه شما درباره برگزاری یک رقابت منصفانه و مفرح باز می‌گردد. تیم زومیت همواره سپاس‌گزار کاربرانی است که به خود و دیگران احترام می‌گذارند.

برای شرکت در مسابقه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه فرصت دارید. برای بهتر شدن «گیمر» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

تهیه شده در زومیت لینک مطلب

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات