هوآوی ساعت هوشمند خود را در کنگره جهانی موبایل رونمایی خواهد کرد

هوآوی ساعت هوشمند خود را در کنگره جهانی موبایل رونمایی خواهد کرد

به نظر می‌رسد کمپانی چینی سازنده دستگاه‌های موبایل نیز قصد ورود به بازی ساعت‌های هوشمند را داشته و معرفی اولین ابزار هوشمند نمایانگر زمان خود را برای نمایشگاه MWC در اواخر همین ماه برنامه‌ریزی کرده است.

 با توجه به اینکه هوآوری طی دوازده ماه گذشته، گوشی‌های ارائه شده‌ی خود را با معرفی دستگاه بسیار نازک Huawei Ascend P6 و دستگاه بسیار بزرگ Huawei Ascend Mate 2 به سطح نسبتا مناسبی از کیفیت ارتقا داده؛ به نظر شرایط را مساعد دیده است که در میان علاقمندان به Galaxy Gear سامسونگ نیز نفوذ کرده و به بازار ابزارهای پوشیدنی وارد شود.

بر اساس آخرین گزارش‌ها، اولین ساعت هوشمند هوآوی طی کنفرانس خبری پیش از MWC این کمپانی که در روز یکشنبه 4 اسفند برگزار خواهد شد معرفی می‌شود. هوآوی در صدد است که علاوه بر معرفی ساعت هوشمند خود، از سکوی کنگره جهانی موبایل بارسلونا استفاده کرده و یک گوشی کاملا جدید را در کنار دو تبلت رونمایی کند. اگرچه طی این مراسم باید انتظار گوشی هوشمند جدید هوآوی را داشته باشیم اما این تولیدکننده‌ی چینی گفته است که این دستگاه، نسل بعدی پرچمدار این شرکت نخواهد بود و تدارک معرفی Huawei Ascend P7 به اواخر تابستان سال جاری موکول شده است. همینطور انتظار می‌رود که تبلت‌های جدید در دو سایز 7 و 10 اینچی معرفی شوند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده