سونی از Core، کوچک‌ترین ابزار پوشیدنی خود رونمایی کرد

سونی از Core، کوچک‌ترین ابزار پوشیدنی خود رونمایی کرد

سونی با بازار ابزارهای پوشیدنی غریبه نیست؛ اما این غول ژاپنی در کنفرانس خبری اخیر خودر در CES 2014 یک ابزار پوشیدنی جدید را معرفی کرد که توجه بسیاری را به خود جلب نموده است. Core نام این ابزار است که به قول خود سونی کوچک‌ترین ابزار پوشیدنی تولید شده توسط این کمپانی است.

سونی اعلام کرد که قصد دارد این ابزار را در داخل چندین نوع محصول متنوع دیگر قرار دهد. مثلا بند ساعتی که Core درون آن قرار می‌گیرد در بهار سال جاری میلادی ارائه خواهد شد. این ابزار علاوه بر این که برای اهداف تندرستی و ورزش می‌تواند بسیار مفید باشد، در واقع یک ژورنال از زندگی روزمره شما را نیز تهیه کرده و تصاویر ثبت شده توسط شما، لحظات خاص زندگی و سایر رویدادهای روزمره را ثبت کرده و آنها را از طریق یک اپلیکیشن به نام LifeLog در اختیارتان قرار می‌دهد.

سونی هنوز جزئیات کامل‌تری را در باره ارائه ننموده؛ ولی در کنفرانس خود اعلام کرد که قصد دارد تکنولوژی Core را به صورت یکپارچه با تولیدات سایر تولیدکنندگان محصولات سخت‌افزاری ارائه نماید. انتظار می‌رود که پیش از هر محصولی شاهد استفاده از این فناوری در سری تلفن‌های هوشمند Xperia سونی باشیم.

بروز رسانی: گالری تصاویر زومیت از این ساعت هوشمند.
فردا شانس کار کردن با این محصول را خواهیم داشت و نگاه نزدیک آن را تهیه خواهیم کرد.

برای مشاهده کلیه مقالات CES 2014 به آدرس zoomit.ir/ces/ مراجعه کنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده