ادوبی قلم استایلوس و خط‌کش دیجیتال برای آیپد تولید می کند

ادوبی  قلم استایلوس و خط‌کش دیجیتال برای آیپد تولید می کند

در ابتدای سال جاری میلادی ادوبی دو سخت‌افزار با قابلیت اتصال به سیستم ذخیره‌ی ابری را معرفی کرد: Mighty که یک قلم استالوس با قابلیت اتصال به سیستم ذخیره‌ی ابری است و Napoleon که یک راهنمای دیجیتال و یک خط‌کش دیجیتال است. این ابزارها در حال طی نمودن مراحل تولید و طراحی بودند تا اینکه ادوبی خبر از عرضه‌ی آن‌ها در شش ماهه‌ی اول سال 2014 میلادی را داد.

ادوبی برای تولید و عرضه‌ی این محصولات با Adonit، تولید کننده قلم‌های استالوس Jot ، همکاری کرده است. این محصولات با استفاده از آلومینیوم براق ساخته شده‌اند و برای اولین بار قابلیت اتصال و استفاده از سیستم‌های ذخیره‌ی ابری ادوبی در این محصولات گنجانده شده است که امکان ذخیره‌ی تنظیمات و پروژه‌های کاربر در آن اضافه شده است.

در هر دو ابزار بلوتوث LE تعبیه شده است و Mighty قلم ابری ادوبی، دارای حساسیت به فشار است که امکان تنظیم کلفتی خطوط را در اثر فشار وارد شده، به کاربر می‌دهد. خط‌کش دیجیتال نیز این قابلیت را به کاربر می‌دهد تا با استفاده از قلم، خطوطی بدون انحنا ترسیم کند.

با عرضه‌ی این محصولات خلاقانه، بسیار خوشحالیم که توانسته‌ایم راحتی و سرعت کار با قلم و کاغذ را در محصولات دیجیتال شما به ارمغان بیاوریم، این محصولات علاوه بر در دسترس قرار دادن امکاناتی که کاغذ و قلم در اختیار شما قرار می‌دهند، ویژگی‌های فراتری همچون امکان ذخیره‌ بر روی سیستم ابری را دارند. همانطور که در زمان معرفی قلم Mighty ذکر شد، این قلم حساس به فشار بوده و قادر است خطوطی طبیعی را همچون مداد در تبلت شما ترسیم نماید. این قلم با قابلیت اتصال به سیستم ابری ادوبی، این امکان را به شما می‌دهد تا تمامی تنظیمات، قلم‌ها، رنگ‌ها و منابع لازم برای انجام پروژه‌های گرافیکی را همیشه همراه خود داشته باشید.

همراه با معرفی این ابزار‌های دیجیتال، ادوبی Creative Cloud Apps را نیز عرضه کرد که تاکنون یک میلیون بازدید از آن شده است.

همچنین Photoshop Photography Program نیز راه‌اندازی شده است که کاربران فوتوشاپ CS3 و نسخه‌های بالاتر می‌توانند با 9.99 دلار هزینه ماهیانه از Photoshop‌و Lightroom استفاده نمایند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده