بازی با كنترلر Kinect بدون XBOX، توسط PC میسر می شود

بازی با كنترلر Kinect بدون XBOX، توسط PC میسر می شود

اگر قصد خرید کنسول بازی مانند PS3 یا XBOX را دارید کمی صبر کنید. پیشتر شایعاتی در مورد اینکه Kinect قرار است برای PC هم عرضه شود، شنیده بودیم. مایکروسافت اخیرا اعلام کرده میتوانید بازی های Kinect را روی PC های دارای Microsoft Windows SDK اجرا و از این کنترلر استفاده کنید. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این کنترلر ، مشاهده می کنید.

مایکروسافت قرار است کینکت را نیز به ویندوز SDK اضافه کند تا به راحتی در بازی های مختلف تحت ویندوز نیز قابل استفاده شود. با نصبWindows SDK روی PC یا لپ تاپ خود می توانید به راحتی از Kinect خود بدون ایکس باکس استفاده کنید. شاید این سئوال برای شما پیش بیاید که Windows SDK کدام نسخه از ویندوز است.

Microsoft Windows SDK مجموعه ای از ابزار، نمونه کد ، اطلاعات، مترجم ، Header و  کتابخانه هاست که روی ویندوز شما نصب می شود و ساخت و اجرای Application های خاصی را ممکن می کند.

شما می توانید آخرین نسخه Windows SDK را برای Windows7 خود از این لینک به صورت رایگان دانلود کنید. اطلاعات بیشتر در مورد بازی های این کنترلر روی PC هنوز اعلام نشده است. در صورت دریافت اخبار جدید  آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

منبع: Engadget


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید