MWC 2011:ربات های جدید سامسونگ و LG خانه شما را جاروبرقی می شکند

MWC 2011:ربات های جدید سامسونگ و LG خانه شما را جاروبرقی می شکند

با افتتاح نمایشگاه MWC2011 موج جدیدی از ابزار و وسایل الکترونیکی جدید، به دنیا معرفی می شوند. این بار نوبت به معرفی وسیله برقی جدیدی است که همه خانم ها از داشتن آن خوشحال خواهند شد. جاروبرقی هایی که همه خانه را بدون سر و صدا و زحمت تمیز می کنند توسط دو برند سامسونگ و الجی عرضه گردید.

امروز سامسونگ یک روبات جدید تمیز کننده کره ای به بازار عرضه کرد. این روبات که Tango Stealth نام دارد، روی زمین حرکت می کند و علاوه بر جارو کردن، گرد و خاک را نیز پاک می کند. این روبات ساکت، هنگام کار کردن تنها 50 دسیبل صدا تولید می کند که این مقدار معادل صدایی است که یک مسواک برقی تولید می کند. تصویر زیر نشان دهنده عملکرد این جارو برقی است.

Samsung-ultra-silent-tango-steal2

LG هم مدل جدیدی از این تمیز کننده ها ارائه کرده که Roboking نام دارد و 30% از جاروکننده قبلی این برند سریع تر است. این روبات قادر است هنگام جارو کشیدن همه پایه ها را شناسایی کند و به آنها برخورد نکند. علاوه بر این، این روبات می تواند شیشه هایی با ضخامت حداقل 1 سانتی متر را تشخیص دهد تا از برخورد به آنها هم جلوگیری کند. صدایی که این روبات هنگام کار تولید می کند زیر 50db (دسیبل50) است.

Roboking همچنین قادر است مسیری که در آن حرکت کرده را به خاطر بسپارد تا اگر آن را خاموش کردید یا محل آن را تعویض کردید، پس از تغییرات نیز به مسیر خود ادامه دهد.

این دو مدل در حال حاضر در کره و به زودی در سایر کشورها نیز موجود خواهند بود و در تصویر نیز این دو مدل را در کنار یکدیگر مشاهده می کنید.

Samsung-ultra-silent-tango-steal3

منبع: En.Akihabaranews

 
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده