ماساژور دست برای گیمر‌های حرفه‌ای در ژاپن عرضه شد

دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
شرکت ژاپنی باوهوت ماساژوری برای دست گیمرهای حرفه‌ای طراحی کرده است که با به‌جریان‌انداختن گردش خون در رگ‌های دست، باعث رفع خستگی ناشی از بازی می‌شود.
تبلیغات

انجام طولانی‌مدت بازی‌های ویدئویی و بی‌حرکت‌ماندن قسمت‌هایی از دست و تحرک زیاد قسمت‌های دیگر در این مدت، می‌تواند آسیب‌های مختلفی برای سلامتی گیمرها به‌وجود آورد. در همین زمینه، شرکت ژاپنی باوهوت (Bauhutte) ماساژوری برای دست گیمر‌های حرفه‌ای طراحی و عرضه کرده است که می‌تواند این مشکل را تا حدودی برطرف کند. این ماساژور از ۱۵ لایه ایربگ برای هر انگشت و صفحه‌ی شیاتسو برای ماساژ کف دست تشکیل شده است.

shiatsu-hand-massager

گیمر‌ها می‌توانند در دو حالت از این ماسا‌ژور استفاده کنند:

  • حالت شیاتسو برای ماساژ کل دست
  • حالت تمرکز بر کشش انگشتان

به‌گزارش Gizmochina، شدت ماساژ در این ماساژور قابل‌تنظیم و به گرم‌کننده‌ای مجهز است که درصورت استفاده، باعث بهبود گردش خون خواهد شد.

هنگام استفاده از دستگاه، برای آنکه انگشتان شست دست شما هم ماساژ داده شود، باید دست خود را به طرف پهلو بچرخانید. دستگاه پس از ۱۰ دقیقه ماساژ بدون وقفه، به‌صورت خودکار خاموش می‌شود.

shiatsu-hand-massager-2

به‌نظر می‌رسد ماساژور دست،گ برای غیرگیمر‌ها، مانند کارگرانی که از دستان خود برای مدت طولانی استفاده می‌کنند، نوآوری بسیار مناسبی باشد. درحال‌حاضر، ماساژور دستی باوهوت فقط در ژاپن و با قیمتی حدود ۱۵۰ دلار موجود است؛ اما درصورت استقبال گیمر‌ها از آن، احتمال می‌رود که در بازارهای بین‌المللی نیز عرضه شود.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی ماساژور دست باوهوت چیست؟ درصورت عرضه‌ی بین‌المللی این دستگاه، انگیزه‌ای برای خرید آن دارید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات