هواوی Watch D می‌تواند فشار خون کاربر را با دقت بالا اندازه‌گیری کند

شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
هواوی برای ساعت هوشمند جدید خود گواهی دریافت کرده که نشان‌دهنده وجود قابلیت کنترل فشار خون در این گجت پوشیدنی است.
تبلیغات

هواوی در آستانه عرضه گجت پوشیدنی جدیدی است و این دستگاه یک ویژگی بسیار نادر خواهد داشت. شرکت سازنده، گواهی برای دستگاه آینده خود دریافت کرده که نشان‌دهنده قابلیت کنترل فشار خون است.

هواوی Watch D

به گزارش جی‌اس‌ام آرنا، افشاگران دنیای فناوری تصویر تبلیغاتی از دستگاهی با نام Huawei Watch D پیدا کرده و بلافاصله آن را در شبکه اجتماعی چینی ویبو به اشتراک گذاشته‌اند. گزارش‌ها ادعا می‌کنند که این ساعت هوشمند تا پایان ماه دسامبر عرضه خواهد شد.

این محصول در آخرین مراحل تست خود قرار دارد و به گفته یکی از افشاگران، میزان دقت آن واقعا خوب است. Watch D یکی از معدود ساعت‌های هوشمندی خواهد بود که فشار خون را اندازه‌گیری می‌کند و همچنین با طراحی خود در مجموعه پوشیدنی‌های هواوی دستگاهی بی‌نظیر خواهد بود.

هواوی Watch D

مقاله‌ی مرتبط:

تمام ساعت‌های دیگر این شرکت یا صفحه‌ای دایره‌ای با دو دکمه دارند یا یک صفحه لمسی مستطیلی با یک دکمه در سمت راست. اما در تصاویر منتشر شده از Watch D طراحی آن نسبت به دیگر نمونه‌های موجود متفاوت است.

Watch D پیش‌تر گواهی «دستگاه پزشکی دولتی کلاس ۲» (State Drug Administration Class II medical device) را دریافت کرده است، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا هواوی تاییدیه لازم را در کشورهای دیگر دریافت کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات