آنر بند 5 با حسگر پایش سطح اکسیژن خون SpO2 معرفی شد

آنر بند 5 با حسگر پایش سطح اکسیژن خون SpO2 معرفی شد

آنر بند ۵ در دو نسخه‌، یکی استاندارد و دیگری با قابلیت پشتیبانی از NFC و حسگر SpO2 برای پایش سطح اکسیژن خون معرفی شد.

روز گذشته، . درکنار گوشی‌های هوشمند اشاره‌شده، این شرکت چینی نام‌آشنا آنر بند ۵، دستبند هوشمند جدید آنر را نیز معرفی کرد. قیمت نسخه‌ی استاندارد این دستبند هوشمند ۲۵ یورو (برابر با ۲۸ دلار) و قیمت نسخه‌ی دیگر با قابلیت پشتیبانی از NFC حدودا ۲۹ یورو (برابر با ۳۲ دلار) است.

آنر بند 5

آنر بند ۵ نیز همانند نسخه‌ی قبلی، از نمایشگر OLED رنگی ۰.۹۵ اینچی با رزولوشن ۲۴۰ در ۱۲۰ پیکسل بهره می‌برد و می‌تواند پیام‌های متنی ازجمله SMS و WeChat و QQ را نمایش دهد. باتری این دستبند جدید هوشمند می‌تواند ۱۴ روز شارژ موردنیاز را تأمین کند.

آنر بند ۵ همچون نسخه‌ی پیشین، به فناوری پایش ضربان قلب اپتیکال مجهز است، با این تفاوت که در دستبند جدید فناوری TruSeen 3.5 جایگزین نسخه‌ی 3.0 شده است. افزون‌براین، آنر بند ۵ با بهره‌مندی از حسگر SpO2 می‌تواند سطح اکسیژن خون را پایش کند که قابلیت بسیار مفیدی برای افراد مبتلا به بیماری‌های خاص، به‌ویژه هیپوکسی، خواهد بود.

آنر بند ۵ تا عمق ۵۰ متر دربرابر نفوذ آب مقاوم است و از ۱۰ حالت ورزشی پشتیبانی می‌کند. همان‌طورکه گفته شد، نسخه‌ی استاندارد آنر بند ۵ با قیمت ۲۸ دلار در بازار چین دردسترس کاربران قرار دارد و نسخه‌ی دیگر با قابلیت پشتیبانی از NFC از ۲۹ ژوئیه (برابر با ۷ مرداد) به بازار عرضه می‌شود.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده