CES 2011: عکس های کودک خود را با مبصر BabyView سامسونگ به اشتراک بگذارید

CES 2011: عکس های کودک خود را با مبصر BabyView سامسونگ به اشتراک بگذارید

سامسونگ در نمایشگاه CES امسال وسیله بسیار کاربردی و جالبی را عرضه کرده است که به کمک آن پدر و مادر کنترل بسیار خوبی بر کودک خود در اتاق دیگر خواهند داشت. به کمک این  وسیله که BabyView نام دارد  می توانید اتاق فرزند خود را مانیتور کنید، دمامی محیط اتاقش را بررسی کنید، برایش لالایی پخش کنید و یا تصاویر او را در شبکه های اجتماعی مانند فیس بود به اشتراک بگذارید.

سامسونگ BabyView را در نمایشگاه مصرف کننده کالای الکترونیک، CES که در لاس وگاس در حال برگزاری است به نمایش گذاشته است این وسیله قابلیت اتصال کارت SD و ضبط صدا و تصویر و آپلود آنها به شبکه های اجتماعی را دارد.

این وسیله از طریق پورت USB به کامپیوتر متصل می شود و از طریق نرم افزار Skype بعنوان یک وب کم عمل می کند تا دوستان شما از هر جای دنیا بتوانند کودک شما را در خانه کنترل نمایند.

BabyView امکانات بسیار متنوع و کارآمدی دارد از مهمترین امکانات این وسیله کنترلی می توان به دو حالت هشدار از طریق صدا و لرزش ، دید در شب، سنسور کنترل دما و هشدار در صورت بالا و یا پایین بودن دمای اتاق کودک و بزرگنمایی دیجیتال دوربین اشاره کرد.

اگر نمی توانید کنار تخت کودک خود بمانید و برای او لالایی بخوانید، این وسیله قادر است برای کودک شما چهار برنامه مختلف لالایی را پخش کند.

این سیستم از یک وسیله الکترونیکی شبیه به تلفن همراه با صفحه نمایش 2.4 و یا 3.5 اینچنی، و یک تا 3 دوربین تشکیل شده است. رنج کارکرد BabyView حدود 107 متر است.

BabyView در بهار سال 2011 و در مدل های مختلف با قیمت بین 199 تا 299 دلار وارد بازار خواهد شد.

منبع: CNET

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده