CES2011 :مایکروسافت Avatar Kinect را برای Xbox360 به طور رسمی معرفی کرد

CES2011 :مایکروسافت Avatar Kinect را برای Xbox360 به طور رسمی معرفی کرد

مایکروسافت در نمایشگاه های بزرگ همیشه حرفی برای گفتن دارد. پس از معرفی Kinect توسط مایکروسافت ، این کمپانی محصول دیگری را ارائه نکرد. ولی اکنون در نمایشگاه CES از یک محصول جدید رونمایی کرده است. در ادامه به معرفی این محصول می‌پردازیم و تقاوت آن را به کینکت بیان خواهیم کرد.

پیش از این شایعاتی شنیده می‌شد که مایکروسافت قصد دارد محصول جدیدی به‌نام Avatar Kinect را ارائه کند. ولی اطلاعات دقیقی از آن در دست نبود. ولی مایکروسافت در نمایشگاه CES رسما اعلام کرد در بهار ۲۰۱۱، Avatar Kinect برای Xbox 360 به بازار خواهد آمد.

 

درواقع Avatar Kinect یک محیط مجازی ایجاد می‌کند که شما و دوستانتان می‌توانید به‌صورت مجازی در این محیط گردش کنید. در این محیط براساس چهره شما، یک ظاهر کارتونی برایتان کشیده می‌شود.

avatarkinect2011-01-05-0

این ظاهر توسط Kinect برای شما درج می‌شود و مخصوص شما است. درواقع Kinect شما را با این ظاهر می شناسد. علاوه بر این Avatar Kinect قادر خواهد بود تمامی ظواهر را تشخیص دهد. به صور مثال اگر اخم کنید یا لبخند برنید، چهره کارتونی شما در Avatar Kinect  همین حس و حال را به خود خواهد گرفت.

avatarkinect2011-01-05-5

هنوز دقیقا مشخص نیست که دوربین این گجت از چه طریق می‌تواند حالات ابرو، لب و دهان و میمیک صورت را تشخیص داده و آن را به Avatar Kinect منتقل کند. ظاهرا باید این زحمت را هم گردن دوستان Hacker بیاندازیم!

این وسیله برای افرادی که دوست دارند، در محیط های مجازی گفت و گو و بازی کنند و به بازی ها Online نیز علاقه دارند بسیار جذاب  است.

منبع: Engadget

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده