خانم ها نگران نباشید، لوازم خانگی LG با کنترل از راه دور، همه کارها را انجام می دهد

خانم ها نگران نباشید، لوازم خانگی LG با کنترل از راه دور، همه کارها را انجام می دهد

LG وعده داده است در نمایشگاه CES 2011 کلیه وسایل خانگی جدیدش را به طرفدارنش نمایش دهد. ولی قسمت جذاب این خبر این است که سری جدید وسایل همه از طریق Wi-Fi به هم و به یک کنترلر متصل خواهند شد. این کنترلر می تواند کامپیوتر، موبایل تبلت و یا هر وسیله دیگری باشد که قابلیت اتصال به Wifi را دارد. بنابراین دیگر نگران کارهای خانه خود نباشید.

تنها چند روز تا نمایشگاه CES 2011 با قی مانده است و همه شرکت ها تصمیم دارند بهترین محصولات خود را در این نمایشگاه به نمایش گذارند. این بار خبر های داغی از LG برای خانم ها به گوش می رسد. ال جی تصمیم گرفته به کاربرانی که از وسایل منزل این برند استفاده می کند تسهیلات مضاعفی ارائه کند. این وسایل که شامل: یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباس شویی، خشک کننده و دستگاه تصفیه هواست، توسط یک کنترلر، قابل کنترل خواهند بود. یعنی برای چک کردن هر کدام و اینکه چه کاری انجام دهند تنها کافی است سراغ کامپیوتر یا هر وسیله کنترلر بروید و دستورات لازم را به آنان اعلام کنید.

این طرح که Smart Grid نام دارد، با این هدف طراحی شده که هر وسیله با وجود اینکه بیشترین کارایی را دارد، کمترین انرژی را مصرف کند. البته باید از Wi-Fi  نیز تشکر کرد. زیرا به شما اجازه خواهد داد بدانید، ماشین ظرف شویی شما خوب کار می کند یا نه و یا بدانید آیا در پخچال باز مانده است؟

در نهایت اینکه همیشه وسایل شما به اینترنت کانکت باشند باعث می شود اگر مشکلاتی نیز با وسایل داشتید از طریق اینترنت آن را رفع کنید و دستورات لازم را به دستگاه دهید یا حتی تکنیسین های LG را از طریق اینترنت از مشکل دستگاه آگاه کنید.

منبع: En.akihabaranews

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده