پاناسونیک در جیتکس ۲۰۱۵ از آینه تعاملی رونمایی کرد

دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۳
مطالعه 3 دقیقه
در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۵ کمپانی پاناسونیک ابزار جذاب و متفاوتی معرفی کرد. این محصول آینه تعاملی نام دارد که با استفاده از دوربین تعبیه شده در آن جزئیات چهره شما را آنالیز کرده و می‌توانید با آن به تعامل بپردازید.
تبلیغات

پاناسونیک در نمایشگاه جیتکس دبی امسال فعالیت گسترده‌ای داشت و با شعار Be Amazed- Experience the future of your business غرفه‌ای را در این نمایشگاه به خود اختصاص داده بود. یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین محصولات پاناسونیک، آینه تعاملی بود که به گفته مسئولان، این شرکت قرار است آینده تجارت خود را با استفاده از قابلیت‌های جالب و متنوعی که ارائه می‌کند، تغییر دهد. این محصول می‌تواند در صنعت زیبایی، آرایش و سبک زندگی تغییرات مهمی را به وجود بیاورد.

panasonic mirror 1

در نمایشگاه جیتکس دبی، بازدیدکنندگان می‌توانستند روبروی این آینه بنشینند و امکانات آن مثل آرایش مجازی را امتحان کنند. همچنین برای آقایان این امکان فراهم بود که به صورت مجازی انواع مدل ریش و سبیل را روی صورت خود به صورت زنده ببینند و آنها را امتحان کنند.

panasonic mirror 3

در داخل این آینه دوربین‌های باکیفیتی قرار گرفته تا صورت کاربر را به خوبی و با جزئیات کامل آنالیز کند و با بررسی مشکلات چهره کاربر به او پیشنهاداتی برای رفع این مشکلات ارائه دهد تا کاربر بتواند با آرایش بهتر، چهره مناسب‌تری داشته باشد. یک پورتال واقعیت افزوده نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده که فقط با فشردن یک دکمه روی ریموت کنترل فعال می‌شود. کار کردن با این آینه بسیار ساده است و برای انجام تمام کارها، دستورالعمل‌های مختصر و مفیدی به کاربر نمایش داده می‌شود.

panasonic mirror 4

پاتریسیا نظریان، مدیر توسعه بازاریابی پاناسونیک در خاورمیانه و آفریقا می‌گوید:

آینه تعاملی از فناوری هوشمند پاناسونیک برای ارائه راهنمایی‌ها و ترفندهای زیبایی بهره می‌برد. شیشه به کار رفته در این آینه تعاملی، هم نقش یک آینه را دارد و هم یک نمایشگر است. لایه‌های شفافی بر روی چهره کاربر قرار می‌گیرند تا اطلاعات را نمایش دهند. از طرفی این ابزار جزئیات چهره کاربر را تشخیص داده و آن را تحلیل می‌کند. مثلا تشخیص می‌دهد که گونه‌های کاربر به چه شکل است و سپس با آنالیز آنها، نوع آرایشی را که به زیبایی بیشتر چهره کمک می‌کند به وی پیشنهاد می‌دهد.
panasonic mirror 2

ما در جیتکس ۲۰۱۵ این امکان را داشتیم که از نزدیک با این آینه تعاملی کار کنیم و قابلیت‌های آن را آزمایش کنیم. این ابزار جذاب خوب کار می‌کرد و رابط کاربری آن ساده بود. پیشنهادهایی که برای زیباتر شدن چهره می‌داد نیز دقیق و اثربخش بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات