ساعت های متفاوت ولی خوانای Gravity و Mercury

ساعت های متفاوت ولی خوانای Gravity و Mercury

اگر بدنبال ساعت مچی متقاوت با طراحی منحصر به فرد هستید همین الان می توانید یکی از دو ساعت Mercury و یا Gravity را پیش خرید کنید. هرچند نحوه نمایش زمان در این ساعت ها متفاوت است ولی در عین حال خواناست، این دو ساعت با بند های متفاوت و در شش رنگ مختلف توسط شرکت Ziiiro ساخته شده اند.

ساعت های Ziiiro مانند ساعت iPod nano اپل در سایت های مختلف بررسی نمی شوند و در دست کمتر کسی این ساعت های را مشاهده خواهید کرد. خواندن ساعت های Mercury و Gravity برخلاف ساعت Tokyo Flash بسیار ساده و راحت است حلقه داخلی ساعت و حلقه بیرونی دقیقه را نشان می دهد.

zero10

Mercury با بند استیل ضد زنگ در چهار رنگ مختلف و Gravity با بند شبیه به دست بند و با جنس ترکیبی از فلز و سیلیکون  در شش رنگ مختلف عرضه می شود. هر دو ساعت با ترکیب های مختلف بند و قاب نیز عرضه می شوند که در تصاویری که در ادامه آماده است قابل مشاهده هستند:

{gallery}ziiiro:160:140{/gallery}

اگر چه این ساعت ها هم خوانا هستند و هم شیک و مدرن ولی قیمت آنها خیلی گران نیست، ارزان ترین ترکیب این ساعت ها را می توانید با 130 دلار و گرانترین را با 175 دلار خریداری کنید.

اگر از نحوه نمایش ساعت در ساعت های Ziiiro خوشتان آمده ولی نمی خواهید اینقدر هزینه کنید می توانید نرم افزار Ziiiro Watch که روی iPhone نصب می شود را از App Store دانلود کنید.

منابع: Engadget | Ziiiro

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید