همگامی با تکنولوژی و خلاقیت در تولید مبلمان

سه‌شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۱:۳۲
مطالعه 3 دقیقه
با پیشرفت هر روزه‌ی فناوری، نیاز بیشتری به عنصر خلاقیت در ارائه‌ی محصولات متنوع احساس می‌شود. محصولاتی که هم از نظر طراحی، حسن سلیقه را به نمایش بگذارند و هم در خدمت و همگام با فناوری ارائه شوند. در همین راستا، یک شرکت فعال در زمینه‌ی تولید مبلمان، محصول جدیدی را معرفی کرده که با گوشه چشمی به این هدف، ساخته شده است.
تبلیغات

شرکت "furniQi" با نگاهی متفاوت به دنیای فناوری و مد، محصولی خاص را به بازار عرضه کرده است. به نظر می‌رسد طراحان خلاق این محصول، به خوبی موفق شدند میان دنیای مد و فناوری، رابطه‌ای پایدار و مناسب ایجاد کنند. این قطعه از مبلمان قادر است به صورت بیسیم و طبیعی، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها را شارژ کند. این محصول جدید علاوه بر برخورداری از ظاهری مناسب و زیبا، به صورت کاملاً  کاربردی طراحی شده است. در واقع با استفاده از تکنولوژی شارژرهای بیسیم Qi و پنهان نمودن آن در ساختارچوبی این میز، امکان شارژ گوشی و تبلت به سادگی ممکن شده است.

این فناوری برای گستره‌ی وسیعی از لوازم الکترونیکی قابل استفاده بوده و هر روز موارد استفاده‌ی بیشتری می‌یابد. پیش‌تر برند معروف دنیای مبلمان مدرن "IKEA" نیز  از فناوری مشابه در خط تولید مبلمان خود استفاده کرده بود که در فصل بهار ارائه شد. میز کوچک بامبو، اولین قطعه‌ی مبلمان  شرکت "FurniQi" است که با این شیوه ارائه شده است.

با استفاده از این روش، بسیاری از مشکلات شارژ مجدد به سادگی حل خواهد شد. دیگر لازم نیست  گوشی به دست به دنبال شارژر از این اتاق به آن اتاق رفته و خود را خسته کنید. تنها کافی است گوشی یا تبلت  را روی میز قرار داده و به سراغ کارهای دیگر خود بروید.

این میز مدرن نخستین بار در 4 سپتامبر سال جاری در جریان نمایشگاه "Digital Focus Global" که در کشور آلمان برگزار شده است،  در معرض دید عموم قرار گرفت. این شرکت در نظر دارد با برگزاری کمپین‌های سرمایه گذاری در این زمینه، فعالیت خود را گسترش دهد.

شما در مورد این تلفیق قابل توجه دنیای مد و فناوری، چه نظری دارید؟ فراموش نکنید ایده‌ها و نظرات خود را با ما نیز در میان بگذارید.

 

منبع inhabitat

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات