لنوو Selfie Flash را معرفی کرد؛ گجتی برای گرفتن سلفی در تاریکی

سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۵
مطالعه 2 دقیقه
در CES امسال گجت‌های زیادی برای مشاهده و کار کردن از شرکت‌های بزرگ فناوری حضور دارند. امروز لنوو گجتی جالب را برای گرفتن عکس‌های سلفی معرفی کرده که Vibe Xtension Selfie Flash نام دارد و ۲۹ دلار قیمت خورده است.
تبلیغات

 علاقه‌مندان به گرفتن عکس‌های سلفی با گوشی‌های هوشمند امروزی، مجبورند تا در محیط‌های روشن و پرنور عکس بگیرند و در مواقعی که نور وجود ندارد دوربین جلو نمی‌تواند منظره‌ای مشخص و واضح را به ثبت برساند.

Selfie Flash لنوو با پوششی فلزی دور خود و یک دکمه در پشت، ۸ LED درون خود جای داده است تا به شما اجازه گرفتن عکس‌های سلفی زیبا‌تر دهد. لنوو می‌گوید این گجت جدید با تمام دستگاه‌های اندرویدی کار می‌کند و تنها کافی است که آن را به درگاه جک هدفون متصل کنید.

lenovo-vibe-xtension

Selfie Flash در واقع کار فلش انداختن بر روی عکسی که شما قرار است بگیرید را انجام نمی‌دهد و به جای آن با فشار دادن دکمه پشتی نوری را ساطع می‌کند تا محیط در زمان گرفتن عکس با نور بیشتر همراه باشد. این ویژگی امکان خوبی است؛ چرا که با نور ملایم ۸ چراغ LED، عکس گرفته شده با کیفیت و وضوح بیشتری ثبت می‌شود و از طرف دیگر نوری بسیار شدید همچون فلش‌ پشت دستگاه، ناگهان باعث اذیت یا بسته‌شدن چشم‌های شما نمی‌شود. شما می‌توانید Selfie Flash را برگردانید و به عنوان فلش دوربین پشتی از آن استفاده کنید. این امکان نیز برای بسیاری از گوشی‌های هوشمند مفید به نظر می‌رسد.

selfie-flash

لنوو می‌گوید Selfie Flash با هر بار شارژ شدن می‌تواند تا ۱۰۰ سلفی را به ثبت برساند. همچنین اعلام کرده که این گجت در ایالات متحده به فروش نخواهد رفت؛ اما در سایت‌های خرید آنلاین در فصل بهار ۲۰۱۵ عرضه خواهد شد. نظر شما درباره Selfie Flash چیست؟

کلیه‌ی مقالات مربوط به نمایشگاه را در آدرس zoomit.ir/ces-2015/ مشاهده کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات