کابل JUMP همراهی مناسب برای فراموشکاران

کابل JUMP همراهی مناسب برای فراموشکاران

اگر شما هم همچون بسیاری از کاربران آیفون از تمام شدن باتری خود ناراضی هستید و نمی‌خواهید ابعاد گوشی خود را برای استفاده از باتری بزرگ تر تغییر دهید یکی از راه حل‌های مناسب برای شما استفاده از قاب‌های شارژ همراه هستند اما این قاب‌ها ضمن زمخت کردن آیفون شما آن را سنگین می‌کنند. راه دیگر استفاده از دستگاه‌های شارژ باتری همراه است که البته به یاد داشتن شارژ کردن به موقع آن‌ها خود معضل دیگری است. راه حل این موضوع استفاده از کابل JUMP است.

این کابل/باتری همراه که با ظرافت خاصی نیز طراحی شده است، پس از دستیابی به هدف مالی کمپین Kickstarter خود هم اکنون با قیمت 49.99 دلار به بازار عرضه شده است. البته این ابزار شارژ زیادی نگه نمی‌دارد اما همین مقدار شارژ نیز برای یکی دو ساعت آخر روز شما که نیاز به استفاده از تلفن هوشمند خود دارید حتی باوجود اپ‌های سنگین و باتری خور کافی است. و البته از آنجایی که می‌توانید ایفون خود را با استفاده از این کابل شارژ کنید دیگر نیازی به همراه داشتن کابل جداگانه‌ای برای شارژ کردن آیفون خود نخواهید داشت، در حقیقت با یک تیر دو نشان را زده اید.

از آنجایی که این همراه نجات بخش ابعاد بزرگی هم ندارد ( حدود 45 میلی لیتر) و وزن آن نیز چندان آزار دهنده نیست، تقریبا می‌توان آن را یکی از بهترین گزینه‌ها برای افراد پر مشغله یا دوستداران دیوانه وار آیفون دانست.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید