گجت اندرویدی Canyon؛ کامپیوتری هوشمند بر روی فرمان دوچرخه

گجت اندرویدی Canyon؛ کامپیوتری هوشمند بر روی فرمان دوچرخه

برای طرفداران دوچرخه‌سواری، توقف رکاب زدن یا از بین رفتن تمرکز  به واسطه‌ی یک تماس بر روی تلفن همراه، اکثرا ناخوشایند است. شرکت سازنده‌ی دوچرخه Canyon در همکاری با سونی اقدام به ساخت یک گجت اندرویدی کرده‌ است که مستقیما بر روی فرمان دوچرخه قرار می‌گیرد؛ به کمک این گجت شما می‌توانید از برنامه‌های کاربردی مسیریابی استفاده کنید، از اعلان‌های گوشی خود با خبر بوده و در عین‌حال به رکاب‌زدن ادامه دهید.

هنگامی که شما در حال دوچرخه‌سواری در یک شیب تند هستید و  بر روی فرمان دوچرخه خود خم شده‌اید، در همان‌ حال پاهای شما تمایل شدید به رکاب زدن در این سرعت را دارند و  شما هم اصلا دلتان نمی‌خواهد که با یک تماس تلفنی یا اعلانی بر روی کامپیوتر دوچرخه، ناگهان متوقف شوید.

 Canyon، شرکت تولیدکننده‌ی دوچرخه با همکاری سونی، برای این کار راه‌حلی یافته‌اند؛ نتیجه‌ی این همکاری کامپیوتر هوشمند دوچرخه است. سیستم‌عامل این کامپیوتر اندروید ور است و صفحه‌نمایش لمسی ۱.۶ اینچی آن می‌تواند یک دسته از برنامه‌های کاربردی و محبوب دوچرخه‌سواری از قبیل Strava و Google Maps را نمایش دهد. 

Canyon's Smart Bike Computer

این گجت کوچک به طور مستقیم به بدنه وصل می‌شود و شما را خاطر جمع می‌کند که دیگر روال یک‌دست رکاب‌زدن شما توسط یک تماس یا اعلان به هم نمی‌ریزد؛ شما می‌توانید از طریق بلوتوث این دستگاه را به تلفن‌همراه خود متصل کنید. علاوه‌بر این گجت Canyon ضدآب بوده و دارای ۸ ساعت طول عمر باطری، ۴ گیگا‌بایت حافظه‌ی داخلی و GPS داخلی است؛ پس با این وجود شما می‌توانید تلفن همراه خود را به راحتی در خانه گذاشته و از قابلیت‌های کاربردی این گجت در حین دوچرخه‌سواری استفاده کنید.  

Canyon's Smart Bike Computer

شرکت سازنده این گجت در نظر دارد که در بهار ۲۰۱۶، کامپیوترهای هوشمند دوچرخه‌سواری خود را با قیمت حدودی ۲۰۰ دلار روانه بازار کند.

هرچند که شما همیشه می‌توانید این ویژگی‌ها را در یک گجت پوشیدنی یا ساعت هوشمند به همراه داشته باشید، اما این گجت مستقیما به فرمان دوچرخه متصل شده و شما می‌توانید انرژی و دقت خود را به طور کامل بر روی دوچرخه‌سواری خود متمرکز کنید.

Canyon

نظر شما در رابطه با این گجت ورزشی چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده