احتمال معرفی Earbud وایرلس توسط سونی در MWC 2016

احتمال معرفی Earbud وایرلس توسط سونی در MWC 2016

دوشنبه این هفته، سونی در کنگره موبایل بارسلون کنفرانسی برگزار خواهد کرد که به احتمال بسیار زیاد، شاهد رونمایی از محصولات جدیدتری در آن هستیم که تاکنون از این شرکت ندیده‌ایم. یکی از این محصولات به احتمال بسیار قوی، Earbudها به عنوان نسل جدید هدفون‌های وایرلس خواهد بود. با ما برای آشنایی بیشتر با این محصولات همراه شوید. 

 

Eveleaks، در جدیدترین اطلاعات و شایعاتی که از محصولات تکنولوژی منتشر کرده است، از احتمال معرفی Earbud سونی با نام SmartEar خبر داده است. Smart Ear که اولین نشانه‌های آن را در سال ۲۰۱۴ از سونی دیدیم، همچون MotoHint موتورولا هدست‌های بلوتوثی و قدرتمندی هستند که قابلیت‌هایی همچون دستیار صوتی داخلی دارند. 

البته سایت کیک استارتر نیز طی چند وقت اخیر شاهد پروژه‌های مشابهی بوده است که وعده‌ی ایجاد و ارائه‌ی یک نسخه‌ی کامل از این ایربادها را داده‌اند. همچنین با توجه به احتمال حذف جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری در آیفون ۷، احتمال معرفی محصولات مشابه از سوی کوپرتینویی‌ها نیز وجود دارد. 

در تصاویر لو رفته از ایرباد سونی، به نظر می‌رسد که SmartEar به عنوان یک هدست برای قرار گرفتن در یک گوش طراحی شده باشد تا یک محصول مناسب پخش موزیک. به هر صورت SmartEar هر چه که باشد، روز دوشنبه در کنفرانس سونی در  MWC 2016 آن را ملاقات خواهیم نمود. 

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده