سامانتل فروش سیم کارت‌های خود با پیش‌شماره 09999 و 099999 را آغاز می‌کند

سامانتل فروش سیم کارت‌های خود با پیش‌شماره 09999 و 099999 را آغاز می‌کند

اپراتور مجازی تلفن همراه سامانتل با استفاده از BTS همراه اول و رایتل، فروش سیم‌کارت‌های خود را آغاز کرده است.

سامانتل، یکی از غرفه‌داران امسال الکامپ، یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی سامان است. سامانتل مدعی است رندترین شماره های موبایل کشور و منطقه را ارائه می‌کند و کاربران می‌توانند با استفاده از سیم‌کارت‌های اعتباری یا دائمی به دکل‌های مخابراتی دو اپراتور همراه اول و رایتل متصل شوند و مکالمه کنند. 

سامانتل امروز به زومیت گفت که این اپراتور مجازی برنامه‌های زیادی برای ورود گسترده به حوزه‌ی اینترنت اشیا (IoT) و تامین ارتباط مورد نیاز دستگاه‌های هوشمند از جمله خودروها، دستگاه‌های حضور و غیاب و UPS دارد و در همین زمینه با شرکت‌ها و استارتاپ‌های این حوزه وارد همکاری شده است.

سامانتل

یکی از برنامه‌های سامانتل در حوزه‌ی IoT، بیمه‌ی پیمایشی خودرو است که با همکاری بانک سامان و استارتاپ‌های مربوطه صورت می‌گیرد. دستگاه‌هایی که به واسطه‌ی استارتاپ‌های مربوطه تامین و در خودرو قرار می‌گیرند، هر یک دارای آی‌پی اختصاصی هستند که با کنترل این آی‌پی‌ها مسافت طی‌شده مشخص شده و در مواردی در هزینه‌ی بیمه‌ی کاربر صرفه‌جویی می‌شود.

به‌گفته‌ی سامانتل، این اپراتور با ارائه‌ی پیش‌شماره‌های ۰۹۹۹۹ و ۰۹۹۹۹۹، رند‌ترین شماره‌‌های تلفن در کشور را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین مدیران سامانتل وعده‌ی همکاری با ایرانسل برای استفاده از دکل‌های مخابراتی این اپراتور را دادند تا پوشش کاملی را در اختیار داشته باشند.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده