تعداد مشترکان خدمات پولی اپل از مرز ۹۰۰ میلیون نفر عبور کرد

شنبه ۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
مطالعه 2 دقیقه
تعداد کاربرانی که از خدمات اشتراکی پولی اپل استفاده می‌کنند، از ۸۱۶ میلیون‌نفر در سه‌ماهه‌ی قبل اکنون به بیش‌از ۹۰۰ میلیون‌نفر رسیده است.
تبلیغات

تعداد کل افرادی که از خدمات اشترکی پولی اپل استفاده می‌کنند، باسرعت زیادی درحال افزایش است. تعداد این کاربران در ماه جولای معادل ۸۱۶ میلیون‌نفر بود و از آن زمان تاکنون حدود ۹۰ میلیون‌نفر افزایش یافته است.

همه‌گیری کووید ۱۹ باعث شد تعداد مشترکان سرویس‌های پولی اپل طی چندسال گذشته افزایش یابد و تحلیل‌گران پیش‌بینی کرده بودند با پایان‌یافتن قرنطینه‌ها و بازگشت افراد به محل‌های کار حضوری، سرعت این رشد کاهش خواهد یافت. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد خدمات غول فناوری مستقر در کوپرتینو ازجمله اپل موزیک و TV Plus درمیان سرویس‌های دیگری مثل Hulu و اشتراک برنامه‌ها، همچنان به رشد خود ادامه می‌دهند.

نمودار درآمد اپل در سه‌ماهه سوم ۲۰۲۲

به گزارش اپل‌اینسایدر، تعداد کل مشترکان همه‌ی پلتفرم‌های اشتراکی اپل، شامل سرویس‌هایی مثل Carrot Weather نیز می‌شود که در اپ‌استور منتشر شده‌اند. ازآنجاکه اپل تقریباً از همه‌ی خریدهای انجام‌شده در پلتفرم‌های خود سود می‌برد، خرید اشتراک برنامه‌هایی که روی دستگاه‌های ساخت این شرکت اجرا می‌شوند، به‌معنای سود بیشتر برای آن خواهد بود.

لوکا ماستری، مدیر مالی اپل اعلام کرد که خدمات این شرکت همچنان به رشد خود ادامه می‌دهند و رکورد درآمدزایی از این سرویس‌ها در سه‌ماهه‌ی اخیر حدود ۵ درصد افزایش یافته است. ماستری دستیابی به این میزان درآمدزایی را به رضایت و وفاداری مشتریان نسبت داد.

اپل اخیراً گزارش مالی خود را برای سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری منتشر کرد؛ گزارشی که نشان از درآمد ۹۰٫۱۵ میلیارد دلاری برای این شرکت داشت. شایان‌ذکر است که درآمد سرویس‌های خدماتی غول فناوری کوپرتینویی با پیش‌بینی‌های تحلیل‌گران مطابقت نداشت و به ۱۹٫۱۸ میلیارد دلار رسید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات