اتریوم، سولانا و پولکادات سقف قیمتی جدیدی ثبت کردند

پنج‌شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
با رسیدن حجم بازار ارزهای دیجیتال به ۲/۹ تریلیون دلار، سه ررمز ارز سولانا (SOL)، اتریوم (ETH)، و پولکادات (DOT) سطح قیمتی جدیدی ثبت کردند.
تبلیغات

سه ارز دیجیتال از ۱۰ ارز برتر بازار از نظر ارزش بازار، سقف قیمتی جدیدی ثبت کردند؛ زیرا حرکت اخیر بازار همچنان ادامه دارد. درحالی‌که کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال به سطح جدیدی رسیده است، اتریوم، سولانا و پولکادات موفق شدند از رکورد قبلی قیمت خود عبور کنند.

براساس داده‌های پلتفرم کوین‌گکو، اتریوم به‌عنوان دومین ارز دیجیتال برتر جهان و پادشاع بلامنازع شبکه‌ی بلاک‌چین قراردادهای هوشمند، به رکورد قیمتی جدید ۴۶۷۴ دلار دست یافت. این میزان نسبت به رکورد قبلی این ارز دیجیتال در روز سه‌شنبه، حدود هفت دلار بیشتر است، اما از در قاب زمانی هفتگی، رشد کلی این رمز ارز ۱۲ درصد بوده است.

به گزارش دی‌کریپت، سرعت رشد سولانا حتی بیشتر بوده و حالا با ثبت قیمتی در حدود ۲۳۷ دلار، ارز این رمز ارز اوج تاریخی جدیدی به‌دست آورده است. رقیب اتریوم در هفت روز گذشته رشد پایدار و خوبی را تجربه کرده است. رکورد قبلی ارزش این ارز دیجیتال ۲۱۹ دلار بود که فقط در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۱ درصد رشد کرده است. رشد هفتگی این رمز ارز نیز بیش از ۱۸ درصد است.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار سولانا نزدیک به استیبل‌کوین تت است تا به چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شود. روز گذشته نیز سولانا موفق شد با عبور از کاردانو، جایگاه پنجم لیست را به خود اختصاص دهد.

یکی دیگر از رقبای اتریوم یعنی پولکادات نیز موفق شد سطح قیمتی جدیدی به‌دست بیاورد. این ارز دیجیتال روز دوشنبه سطح ۵۰ دلار را شکست و حال قیمت هر واحد آن برای اولین‌بار به کمی پایین‌تر از ۵۵ دلار رسیده است. رمز ارز بومی این شبکه‌ی بلاکچین، در هفته‌ی گذشته حدود ۲۰ درصد رشد کرده است.

ارزش هر واحد بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۰/۳ درصد کاهش یافته است و قیمت فعلی آن ۶۳۲۰۲ دلار است. همان‌طور که قبلا اعلام کردیم، پادشاه ارزهای دیجیتال در ماه گذشته، سطح قیمتی جدید ۶۷۲۷۷ دلار را ثبت کرد.

نظر شما در مورد دستیابی این سه‌ رمز ارز به سطح قیمیت جدید چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات