هاردفورک لندن اتریوم و اصلاح کارمزدها امروز انجام می‌شود

پنج‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
مطالعه 2 دقیقه
هاردفورک لندن اتریوم با تمرکز بر اصلاح هزینه کارمزدها، امروز (پنجشنبه ۱۴ مرداد) فعال و بعد از این به‌روزرسانی، بخشی از ETH از گردش خارج خواهد شد.

به گزارش کوین‌تلگراف و بر اساس شمارش معکوس Ehtereum.org، به‌روزرسانی London اتریوم قرار است امروز، پنجشنبه ۵ آگوست (۱۴ مرداد) فعال شود. در توضیح شمارش معکوس این وب‌سایت عنوان شده است:

طرح بهبود اتریوم شماره ۱۵۵۹ (Ethereum Improvement Proposal 1559) که به‌اختصار با سرواژه EIP 1550 نشان داده می‌شود، قصد دارد به‌صورت مستقیم روی خط‌ مشی مدیریتی کارمزدها توسط شبکه اثر بگذارد. بدین ترتیب، در آینده هر تراکنشی مقداری کارمزد پایه خواهد سوزاند و درنتیجه، عرضه گردش دارایی را کاهش و به کاربران امکان خواهد داد تا با پیشنهاد انعام، کمک کنند تأیید سریع‌تر و متناسب با تقاضای شبکه انجام شود. علاوه بر این، بر اساس پستی که توسط Ethereum Foundation در میانه‌ی ماه جولای (ابتدای مرداد) منتشر شد، هاردفورک لندن اتریوم، شامل دیگر طرح‌های بهبود نظیر EIP-3541 خواهد شد.

کاربری در توییتر با نام کاربری Korpi نکات مهمی درباره EIP-1559 در یک رشته توییت عنوان کرده است:

این حساب کاربردی در ادامه بحث گفت: «چیزی که باعث همه‌ی این هیجانات شده، موضوع سوختن ETH است.»

وی در ادامه توضیح داد:

هاردفورک لندن اتریوم بخشی از ماجراجویی Ethereum 2.0 است که به‌کلی شیوه‌ی اجماع شبکه را از اثبات کار (PoW) به اثبات بر سهام (PoS) تغییر خواهد داد.

نظر شما کاربران زومیت درباره هاردفورک لندن اتریوم چیست؟

مطالب مشابه

نظرات