حسگر جدید ۴۰ دلاری رینگ با شنیدن صدای شکستن شیشه، هشدار می‌دهد

یک‌شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
رینگ در نمایشگاه CES ۲۰۲۲ از نسخه‌ی جدید حسگر Ring Alarm رونمایی کرد که صدای شکستن شیشه را از فاصله ۲۵ فوتی (۷٫۶ متری) تشخیص داده و هشدار می‌دهد.
تبلیغات

رینگ، شرکتی فعال در زمینه ساخت محصولات امنیتی برای خانه‌ها و هوشمند‌سازی آن‌ها و متعلق به آمازون است که در حال حاضر بهترین سیستم‌های امنیتی خانه‌های هوشمند را به بازار عرضه می‌کند.

این شرکت در نمایشگاه CES ۲۰۲۲ نسل دوم حسگر Ring Alarm خود را معرفی کرد که در صورت تشخیص صدای شکستن شیشه در خانه، کاربر را مطلع می‌کند.

حسگر تشخیص صدای به‌کاررفته در این دستگاه قادر است صدای شکستن شیشه را از فاصله ۲۵ فوتی (۷٫۶ متری) بشنود؛ رینگ برای تشخیص صدای واقعی شکستن شیشه از میان صداهای دیگر، در این محصول از فناوری هوش مصنوعی استفاده کرده است؛ با این‌‌ حال، رینگ اولین شرکتی نیست که حسگری با قابلیت هشدار شنیدن صدای شکستن شیشه تولید می‌کند؛ گوگل نیز قبل از رینگ، حسگری به نام Nest Doorbell معرفی کرده بود که به محض شنیدن و تشخیص صدای شکستن شیشه به صاحب‌خانه هشدار می‌داد.

ring-alarm-glass-break-sensor

حسگر جدید رینگ در دو مدل ساده و پیشرفته عرضه می‌شود؛ مدل ساده، هنگامی تشخیص صدای شکستن شیشه هشداری در اپلیکیشن رینگ برای کاربر ارسال می‌کند و مدل پیشرفته این حسگر با خرید اشتراک ماهانه‌ ۳ دلار یا سالانه ۳۰ دلار، علاوه بر هشدار، برای کاربر امکان برقراری تماس تصویری یا فعال کردن خودکار آژیر را فراهم می‌کند.

حسگر جدید رینگ ۱۶ فوریه ۲۰۲۲ (۲۷ بهمن ۱۴۰۰) و می‌توان آن را با قیمتی معادل ۴۰ دلار پیش خرید کرد؛ این حسگر به‌راحتی روی دیوار، سقف یا وسایل خانه و نزدیک به درها و پنجره‌های شیشه‌ای نصب می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات