انکر ایربادز Soundcore Liberty Air 2 Pro را با قیمت ۱۲۹ دلار رونمایی کرد

چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
انکر در نمایشگاه CES 2021 ایربادز باکیفیتی به نام Soundcore Liberty Air 2 Pro معرفی کرد.
تبلیغات

انکر در نمایشگاه CES 2021 مدل جدیدی از ایربادز Liberty Air 2 را رونمایی کرد. مدل جدید امکانات بیشتری در‌مقایسه‌با مدل اول دارد و با نام Soundcore Liberty Air 2 Pro شناخته می‌شود. تمرکز اصلی Liberty Air 2 Pro روی کیفیت است. این محصول از ویژگی حذف نویز محیطی اکتیو و درایورهای ۱۱ میلی‌متری بهره می‌برد.

به‌گزارش The Verge، مدل جدید به حذف نویز محیطی اکتیو بهبودیافته‌ای مجهز است که برای شرایط مختلف طراحی شده است. حالت حمل‌ونقل می‌تواند فرکانس‌های پایین را مسدود کند و حالت فضای داخلی هم صداهای متوسط مانند صداهای داخل محیط‌های اداری را کاهش می‌دهد. این هدفون از حالت ترسنپرنسی هم برخوردار است که صداهای محیطی را بهبود می‌بخشد. یکی دیگر از ویژگی‌های این ایربادز که باعث شده کیفیت تماس‌های صوتی با آن بسیار بیشتر شود، پشتیبانی از شش میکروفن است که به تکنولوژی حذف صدای مزاحم مجهز شده‌اند.

انکر ایربادز Soundcore Liberty Air 2 Pro

شرکت انکر به این موضوع اشاره کرده که ایربادز Liberty Air 2 Pro با NFC خاموش حداکثر هفت ساعت موسیقی پخش می‌کنند. اگر هم NFC روشن باشد، این مدت به شش ساعت کاهش می‌یابد. اگر کیس عرضه‌شده به‌همراه این ایربادز شارژ باشد، حداکثر ۲۶ ساعت با این محصول می‌توانید موسیقی گوش کنید؛ البته باید NFC خاموش باشد. اگر NFC روشن باشد، این زمان به ۲۱ ساعت کاهش پیدا خواهد کرد.

کیس ایربادز Air 2 Pro با USB-C شارژ می‌شود و حتی از تکنولوژی شارژ بی‌سیم هم پشتیبانی می‌کند. این محصول در چهار رنگ مشکی، سفید، آبی و صورتی با قیمت ۱۲۹ دلار از همین امروز فروخته می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات