پلتفرم MiraLogic تارگوس با هدف مدیریت و نظارت بر مصرف انرژی معرفی شد

پلتفرم MiraLogic تارگوس با هدف مدیریت و نظارت بر مصرف انرژی معرفی شد

شرکت Targus مجموعه‌ای از سخت‌افزارهای اداری تجاری را در CES 2019 معرفی کرد که نظات بر مصرف انرژی و مدیریت آن در شرکت‌ها را آسان‌تر می‌کنند.

تارگوس در خلال نمایشگاه CES 2019، تعدادی محصول را معرفی کرد که ادعا می‌کند برای افزایش کارایی در محیط‌های کسب‌وکار، مفید خواهند بود. محصول جدید شرکت، با نام Miralogic Workspace Intelligence System معرفی شد که به تیم‌های IT در شرکت‌ها، امکان مدیریت و نظارت بهتر روی عملکرد کارمندان و تجهیزات مربوطه را می‌دهد.

علاوه‌بر نظارت بر عملکرد تجهیزات کارمندان، بازدهی قدرت و انرژی در کل شرکت نیز با محصول تارگوس قابل کنترل خواهد بود. درنهایت، تحلیل لحظه‌ای از مصرف برق و بازدهی دستگاه‌ها، صرفه‌جویی بالایی را برای شرکت‌ها به‌همراه خواهد داشت.

محصول جدید شرکت تارگوس، با ترکیب سخت‌افزار حرفه‌ای تجاری و نرم‌افزاری مبتنی بر ابر عمل می‌کند. در بخش سخت‌افزاری، Smart USB-C Dock، Smart Power Strip، Smart Sensor و Desktop Power Strip به مشتریان عرضه می‌شود که مجموع آن‌ها، نگرشی جامع را در بخش مصرف انرژی به مدیران کسب‌وکار می‌دهد. درنهایت، مدیریت این‌چنینی به مدیران امکان می‌دهد تا کارمندان را به‌صورت بهینه به‌کار بگیرند.

پلتفرم تارگوس به مدیران IT امکان نظارت لحظه‌ای بر عملکرد تجهیزات را می‌دهد

استفاده از تجهیزات تارگوس، به مدیران IT امکان می‌دهد تا کارایی تجهیزات و کارمندان را در محل اولیه نظارت کنند. بدین‌ترتیب، پیش از ایجاد هرگونه اشکال در سخت‌افزارها و کاهش کارایی آن‌ها، مدیران شبکه از اشکال موجود باخبر شده و نسبت به رفع آن اقدام خواهند کرد.

ران دی‌کمپ معاون مدیریت و توسعه‌ی محصولات بین‌المللی تارگوس درباره‌ی محصول جدید شرکت می‌گوید:

MiraLogic قدم بزرگی در جهت هرچه هوشمندتر شدن محیط‌های کاری است. این راهکار، به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا نگاهی صحیح نسبت به چگونگی پیشرفت فعالیت‌‌ها در محیط‌های کاری داشته باشند. در نگاهی عمیق‌تر، مدیران می‌توانند با تکیه بر اطلاعات کسب‌شده از پلتفرم، حتی درباره‌ی فضای مورد نیاز کاری برای هر بخش نیز تصمیم‌‌های هوشمندانه‌ای بگیرند. درنهایت، می‌توان با تحلیل داده‌های به‌دست‌آمده، کاهش مصرف انرژی را در سطوح مختلف سازمان تجربه کرد.

راهکار ما به تیم IT نیز امکان می‌دهد تا با استفاده از مدیریت از راه دور، کنترل، تعمیرات و نظررات بر محیط‌های کاری را انجام دهند. درمجموع، زمان، هزینه و کاهش کارایی در تیم‌های IT به حداقل می‌رسد.

شرکت تارگوس علاوه‌بر پلتفرم فوق، از داک هوشمند و جامع خود رونمایی کرد که یک سیستم دسکتاپ را به ۴ نمایشگر HD توسعه می‌دهد. داک شرکت تارگوس با نام USB-C Universal Quad Video HD Docking Station یا DOCK520USZ عرضه می‌شود و به کاربر امکان می‌دهد تا یک لپ‌تاپ را به ۴ نمایشگر ازطریق کابل‌های HDMI متصل کند. به‌علاوه، پورت‌های USB ۳.0 برای اتصال انواع لوازم جانبی و همچنین اتصال اترنت، در این داک گنجانده شده‌اند.

منبع techradar
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده