سامسونگ در CES 2016 یخچالی مجهز به صفحه نمایش لمسی غول‌آسا معرفی می‌کند

سامسونگ در CES 2016 یخچالی مجهز به صفحه نمایش لمسی غول‌آسا معرفی می‌کند

سامسونگ به داشتن ایده‌های عجیب شهرت دارد و نمایشگاه CES نیز محلی برای نمایش این ایده‌های شگفت‌انگیز است. حالا قبل از آغاز نمایشگاه CES 2016 و در راهروهای این نمایشگاه شاهد بنرهای تبلیغاتی سامسونگ هستیم که یخچالی مجهز به صفحه نمایش بسیار بزرگ را به نمایش می‌گذارد.

نمایشگاه CES 2016 که به زودی آغاز خواهد شد، محل نمایش ایده‌های عجیب است و سامسونگ نیز قبل از آغاز رسمی این نمایشگاه بنرهای یخچالی مجهز به صفحه نمایش بسیار بزرگ را در راهروهای آن قرار داده است.

ممکن است در نگاه اول تصور کنید که این تصاویر دستکاری شده‌اند و گوشی هوشمندی به در یخچال چسبانده شده است، اما این تصاویر واقعی هستند و سامسونگ قصد دارد تا این یخچال خود را در نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دهد.

به نظر می‌رسد مانند سایر یخچال‌های مشابه این یخچال نیز در صفحه نمایش خود لیست موجودی‌های یخچال، لیست خرید و مواردی مشابه را به نمایش خواهد گذاشت. به علاوه ویژگی‌های دیگری مانند تحت نظر گرفتن تاریخ‌های انقضا و موجودی یخ یخدان و احتمالا برخی ویژگی‌های عجیب نیز در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر قیمت این یخچال مشخص نیست اما با توجه به قیمت نسل‌های قبلی می‌توان قیمتی در حدود ۴۰۰۰ دلار را برای آن متصور بود.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده