نورپردازی ایسوس ترمینال و اسپاتلایت، هیجان را به اتاق بازی می‌افزایند

سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
مطالعه 2 دقیقه
ایسوس در CES 2018 از محصولات متنوعی برای نورپردازی و القاء هیجان در محیط‌های گیمینگ، رونمایی کرد.
تبلیغات

پلتفرم آئورا را می‌توان پروژه‌ای جذاب برای گیمرها دانست. به واسطه‌ی این پلتفرم ایسوس، گیمرها می‌توانند نورپردازی اختصاصی خود را در تمامی لوازم اعم از کامپیوتر، مانیتور، ماوس و کیبورد اجرا کنند. 

ROG AURA TERMINAL

ایسوس ROG Terminsal

ایسوس در راستا تکمیل تکه‌های مختلف پازل این پلتفرم، در نمایشگاه CES 2018 از ترمینال ROG AURA رونمایی کرد. این دستگاه چهارکاناله محلی برای ارسال نورپردازی مختلف به محصولات تحت پوشش پروژه‌ی آئورا است. 

چهارکاناله به‌طور دقیق‌تر به معنای قابلیت اتصال چهار کامپیوتر به این دستگاه و خروجی اختصاصی هر یک خواهد بود. محصول جدید ایسوس از فناوری هیلو ایسوس نیز پشتیبانی می‌کند. ایسوس در رابطه با توانایی آئورا ترمینال و فناوری هیلو گفت:

پس از قرارگیری ردیف‌های ال‌ای‌دی در پشت مانیتور، هیلو به‌صورت لحظه‌ای محتوا و رنگ‌های در حال نمایش در حاشیه‌های نمایشگر را درک می‌کند و در ادامه با تابش رنگ‌های مشابه از طریق ال‌ای‌دی‌های پشت مانیتور در فضای روبه‌روی گیمرها، محیطی جذاب ایجاد می‌کند.

ROG Aura Terminal ایسوس رنگ و جلوه‌های بازی‌ را با ال‌ای‌دی‌‌های تعبیه‌‌شده همگام‌سازی می‌کند. این دستگاه هم‌چنین در صورت اتصال سایر لوازم جانبی تحت پوشش فناوری آئورا، این رنگ‌آمیزی را در ال‌ای‌دی‌ها تعبیه‌شده در آن‌ها نمایش می‌دهد. 

ROG SPOTLIGHT

ایسوس ROG Spotlight

یکی دیگر از محصولات ایسوس برای نورپردازی محیط بازی و افزایش حس و هیجان موجود در آن، ROG SPOTLIGHT است که لوگوی ROG ایسوس را روی سطح یا دیوار می‌تاباند. اسپات‌لایت از پلتفرم آئورا نیز پشتیبانی می‌کند تا با قابلیت نمایش ۱۶ میلیون رنگ، جلوه‌های مشابه ایجادشده در محصولات سخت‌افزاری را روی دیوار بتاباند. 

اسپاتلایت دارای بدنه‌ای فلزی است و به واسطه‌ی پایه‌ی مغناطیسی خود، قابلیت اتصال به هر سطح فلزی دارد. قابلیت تغییر ۳۶۰ درجه این دستگاه امکان تابش جلوه‌ی مورد نظر را در هر بخشی از محیط در دسترس قرار می‌دهد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا امکان سفارشی‌سازی لوگوی در حال تابش موجود است یا نه؛ اما احتمالا در آینده‌ای نزدیک ایسوس این قابلیت را به اسپات‌لایت خواهد افزود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات