JBL سه هدفون جدید مبتنی بر گوگل اسیستنت معرفی کرد

JBL سه هدفون جدید مبتنی بر گوگل اسیستنت معرفی کرد

شرکت JBL از سه هدفون جدید رونمایی کرده است که گوگل اسیستنت را به همراه دارند؛ ساده‌ترین مدل، برچسب قیمت ۱۰۰ دلاری دارد.

Bose، یکی از اولین سازندگانی محسوب می‌شود که هدفون‌ مبتنی بر گوگل اسیستنت ارائه می‌دهد؛ سال گذشته، این شرکت از QuietComfort 35 II رونمایی کرد. شرکت JBL نیز برای رقابت با این سازنده، به‌تازگی هدفون‌های جدیدی معرفی کرده است که از دستیار صوتی گوگل استفاده می‌کنند.

ارزان‌قیمت‌ترین مدل از هدفون‏‌های جدید JBL، یک هدفون درون‌گوشی (in-ear) است که Everest 110GA نامیده می‌شود. این هدفون، هشت ساعت شارژدهی دارد و برای اینکه بهتر در گوش شما جای بگیرد؛ سری‌های مختلفی از جمله سَری‌های کوچک، متوسط و بزرگ درون بسته‌بندی آن وجود دارد. هدفون Everest 110GA با قیمت ۹۹.۹۵ دلار عرضه خواهد شد و شاید چندان ارزان‌قیمت نباشد؛ البته اگر آن‌ را با Pixel Buds گوگل مقایسه کنید، هدفون جدید JBL گزینه به‌صرفه‌تری به شمار می‌رود.

با ۱۰۰ دلار هزینه بیشتر، می‌توانید هدفون Everest 310GA را خریداری کنید؛ مهم‌ترین تفاوت آن نسبت به مدل قبلی، طراحی On-Ear هدفون جدید JBL است که درون گوش شما قرار نمی‌گیرد و روی گوش را می‌پوشاند. ضمن اینکه شارژدهی باتری در این مدل به ۲۰ ساعت می‌رسد.

Everest 710GA

هدفون Everest 710GA که در تصویر فوق نمایش داده می‌شود، گران‌قیمت‌ترین هدفون جدید شرکت JBL است؛ این هدفون را می‌توانید با پرداخت مبلغی در حدود ۲۴۹.۹۵ دلار خریداری کنید. ضمن اینکه هدفون مذکور، تجربه‌ی صوتی بهتری نسبت به دو مدل دیگر ارائه می‌دهد و ۲۵ ساعت شارژدهی دارد.

بلوتوث ۴.۱، پشتیبانی از ShareMe 2.0 (به‌جز مدل 110GA) و JBL Pro Audio Sound، قابلیت‌ هدفون‌های جدید JBL را تکمیل کرده است. بر اساس اعلام رسمی شرکت سازنده، هدفون‏‌های جدید Everest 110GA ،Everest 310GA و Everest 710GA بهار امسال راهی بازار خواهند شد؛ می‌توانید آن‌ها را در هنگام عرضه، از طریق سایت شرکت سازنده و خرده‌فروشی‌های منتخب سفارش دهید.

 لوگو CES

  
پوشش اختصاصی زومیت از

نمایشگاه CES 2018

یکی از مهم‌ترین رویداد‌های فناوری جهان


منبع androidcentral

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید